Przejdź do treści

magnifiCo S.A. odpowiada za działania CSR firmy AVON

Agencja magnifiCo, wyłoniona w przetargu zorganizowanym przez AVON Cosmetics Polska Sp. z o.o., będzie odpowiedzialna za działania CSR w ramach kampanii AVON kontra Rak Piersi oraz AVON kontra Przemoc.

magnifiCo S.A. odpowiadać będzie za realizację strategii kampanii AVON kontra Rak Piersi oraz AVON kontra Przemoc, jak również za komunikację działań prowadzonych w ramach tych akcji. Agencja zajmie się pozyskaniem nowych ambasadorów kampanii, organizacją i komunikowaniem wydarzeń specjalnych oraz działaniami w mediach społecznościowych.

Obecna współpraca jest kontynuacją prowadzonych wspólnie działań w zakresie CSR dla AVON.

Jest nam niezwykle przyjemnie, że nadal możemy promować ogromne zaangażowanie firmy AVON w działania wspierające walkę z rakiem piersi oraz przeciwstawianie się przemocy. Doświadczenie agencji w tym zakresie, budowane na kanwie dotychczasowej doskonałej współpracy z AVON Cosmetics Polska, z pewnością przyniesie wiele korzyści nie tylko planowanym wydarzeniom, lecz również ludziom, do których dotrzemy z przekazem – mówi Karolina Maria Siudyła, Dyrektor Zarządzający Agencji magnifiCo.

Rok 2013 jest wyjątkowy dla obu naszych kampanii społecznych – dodaje Sylwia Pilch, Manager ds. Reklamy i PR w firmie AVON. Obchodzimy 15-lecie akcji AVON kontra Rak Piersi oraz 5-lecie akcji AVON kontra Przemoc; jest to więc idealna okazja nie tylko do podsumowania dotychczasowych dokonań, ale i rozpoczęcia kolejnego rozdziału w historii aktywności społecznej naszej firmy. Liczymy na to, że dzięki planowanym na ten rok działaniom będziemy jeszcze bardziej widoczni i pomożemy jeszcze większej liczbie osób.

Projekt realizowany będzie do końca 2013 roku. Osobami odpowiedzialnymi za działania z ramienia magnifiCo S.A. są: Karolina Maria Siudyła, Urszula Niewirowicz oraz Kinga Sobieraj. W firmie AVON osobą odpowiedzialną za działania CSR jest Anna Justyniarska.