Lenovo zaprasza na Ricoh Document Arena

1 Andrzej Sowiński, Lenovo Polska, Ricoh Document Arena, Ricoh SP 100 e, St, Stadion Narodowy

lenovoLenovo Polska, partner strategiczny cyklu konferencji Ricoh Document Arena, zaprasza resellerów IT do udziału w projekcie, który zaczyna się już 9 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Spotkania zostaną zorganizowane na na sześciu nowoczesnych stadionach, wśród których znajdują się wszystkie polskie areny turnieju Euro 2012. Każdy z uczestników otrzyma prezent w postaci drukarki Ricoh SP 100 e!

Ricoh Document Arena to cykl dni otwartych dla klientów, dealerów automatyki biurowej, dostawców rozwiązań, resellerów IT i VAR. To także pokazy dla dziennikarzy prasy branżowej oraz mediów ogólnopolskich i lokalnych. Celem dni otwartych jest pokazanie gotowych rozwiązań dla wybranych rynków i odbiorców oraz prezentacje najnowocześniejszych produktów i usług. Rozwiązania będą podzielone na strefy. Każda ze stref będzie dedykowana innemu segmentowi. Rozwiązania będą prezentowane na sprzęcie komputerowym dostarczonym przez partnera strategicznego Ricoh Document Arena – firmę Lenovo.

– Z wielką przyjemności podejmujemy współpracę z tak uznaną firmą jak Ricoh. Zapraszamy do odwiedzenia nas w jednym z wybranych miast, gdzie zaprezentujemy ciekawe rozwiązania i sprzęt komputerowy. Poza tym do doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi – komentuje Andrzej Sowiński, Dyrektor Generalny Lenovo Polska.

Dni otwarte odbędą się w centrach konferencyjnych zlokalizowanych na nowoczesnych arenach ubiegłorocznych mistrzostw Europy w piłce nożnej (Stadion Narodowy w Warszawie, PGE Arena w Gdańsku, Stadiony Miejskie w Poznaniu i Wrocławiu) oraz na stadionach miejskich w Krakowie i Bydgoszczy. Na gości Ricoh Document Arena czeka wiele atrakcji, między innymi atrakcyjny prezent – drukarkę Ricoh SP 100 e! Podczas każdej z imprez będzie można zwiedzić stadion z przewodnikiem.

Harmonogram Ricoh Document Arena:

  • 9-10 maja – Warszawa, Stadion Narodowy (arena Euro 2012)
  • 13-14 maja – Wrocław, Stadion Miejski (arena Euro 2012)
  • 16-17 maja – Kraków, Stadion Cracovii
  • 20-21 maja – Poznań, Stadion Miejski (arena Euro 2012)
  • 23-24 maja – Bydgoszcz, Stadion Zawiszy
  • 28-29 maja – Gdańsk, PGE Arena (arena Euro 2012)