Przejdź do treści

Pobudka w dobrym stylu. AlarmDock Halo 3 od Gear4 – pierwszy radiobudzik ze złączem Lighting

1 AlarmDock Halo 3, GEAR4

gear4Budzik to jedno z najbardziej niezbędnych urządzeń, z którego korzystamy każdego dnia. Coraz mniej osób wybiera jednak tradycyjne budziki w postaci osobnych urządzeń – w tej roli świetnie sprawdzają się telefony, wszystkie bez wyjątku wyposażone w funkcję alarmu. Czy zatem warto jeszcze kupować budziki i czy są one w stanie czymkolwiek zaskoczyć swoich użytkowników? Firma Gear4 odpowiada twierdząco na obydwa te pytania, prezentując AlarmDock Halo 3 – niezwykle eleganckie urządzenie łączące zalety tradycyjnego radiobudzika z możliwościami oferowanymi przez nowoczesne smartfony.

AlarmDock Halo 3 od Gear4 to pierwszy na świecie radiobudzik wyposażony w stację dokującą typu „Lightning”, dzięki czemu urządzenie jest kompatybilne z iPhonem 5 oraz z iPodem touch 5. generacji. Po pełnej nocy zasilania, bateria iPhone’a lub iPoda gotowa jest do całodziennej pracy.

Dzięki smukłemu kształtowi radiobudzika, można go ustawić na najmniejszym nawet stoliku nocnym. W pomysłowy sposób wykorzystane zostały również niewielkie rozmiary urządzenia – przedni panel nie tylko zawiera stację dokującą, ale w całości jest również głośnikiem. Ponadto znalazł się na nim ekran LCD z wygaszaczem oraz przyciski sterujące. W radiobudziku nie zabrakło też funkcji drzemki – przycisk „Snooze” umieszczony został na szczycie urządzenia, w najbardziej dostępnym miejscu.

Funkcjonalność AlarmDock Halo 3 zwiększyć można i dostosować do indywidualnych upodobań, dzięki darmowej aplikacji SmartLink, którą pobrać można z platformy AppStore. Wystarczy umieścić iPhone’a lub iPoda wyposażonego w aplikację, w złączu dokującym. Umożliwia to natychmiastową synchronizację zegara oraz alarmów używanych wcześniej na urządzeniu Apple. Sygnałem alarmu może stać się jeden z gotowych dźwięków budzika, ulubiona stacja radiowa lub wybrana piosenka zachowana w pamięci iPhone’a. Na tym nie kończą się możliwości aplikacji SmartLink – oferuje ona również prognozę pogody z animacjami, kilka interfejsów użytkownika do wyboru, funkcje zdalnego sterowania, automatyczne strojenie stacji FM i wiele innych.

W nowym radiobudziku Gear4 nie zabrakło również standardowego portu 3.5 mm, umożliwiającego podłączenie do AlarmDock Halo 3 każdego smartfonu czy odtwarzacza muzycznego bez złącza „Lightning” i wykorzystanie urządzenia w roli głośnika.

Wielofunkcyjny, elegancki i pomysłowy – AlarmDock Halo 3 od Gear4 to nowa jakość wśród tradycyjnych radiobudzików.

Cena AlarmDock Halo 3 od Gear4 wynosi 399 PLN.