Przejdź do treści

CDP.pl współpracuje z mBankiem

1 CDP.pl, mBank, Michał Gembicki, mOKAZJE

cdpKlienci mBanku mogą korzystać ze specjalnych ofert przygotowanych specjalnie dla nich przez CDP.pl. Obie firmy rozpoczęły współpracę w ramach programu mOKAZJE.

„Oferty CDP.pl stanowią ważną cześć debiutu mOKAZJI na portalu Facebook. Wierzymy, że jest to początek owocnej i długotrwałej współpracy – szczególnie, że produkty oferowane przez CDP.pl są niezwykle popularne wśród klientów mBanku” – powiedział Marek Seralis, wicedyrektor ds. programu mOKAZJE. Atrakcyjne oferty przygotowane przez CDP.pl można znaleźć na stronie aplikacji pod adresem: https://apps.facebook.com/mOKAZJE.

CDP.pl to spółka z grupy CD PROJEKT, która jest właścicielem platformy cyfrowej dystrybucji. Oferuje na niej obecnie około 500 produktów, w tym najlepsze gry komputerowe, eBooki oraz komiksy.

„Bardzo się cieszymy ze współpracy z mBankiem. Dzięki niej docieramy do nowych klientów i propagujemy ideę dystrybucji elektronicznej, dzięki której klient może robić zakupy prosto z domu i natychmiast cieszyć się zakupami, nie czekając na dostawę” – powiedział Michał Gembicki, Dyrektor Zarządzający Cdp.pl.

Program mOKAZJE to pierwszy element projektu nowego mBanku, polegającego na budowie nowego serwisu bankowości elektronicznej. Platforma gwarantuje nieograniczony zysk z codziennych zakupów dla wszystkich klientów mBanku – wystarczy zainstalować aplikację na Facebooku.  Innowacyjny charakter projektu nowego mBanku, w tym szczególnie mOKAZJI, został doceniony podczas największej na świecie konferencji technologicznej poświęconej finansom – Finovate 2013 w Londynie, zdobywając nagrodę „Best of Show 2013”.