Gry Electronic Arts w ofercie CDP.pl

przez | 26/04/2013

cdpCDP.pl, spółka z Grupy CD PROJEKT, podpisała umowę dystrybucyjną z Electronic Arts. Dzięki niej już dziś do katalogu platformy CDP.pl dołączyły pierwsze gry Electronic Arts, jednego z liderów globalnego rynku elektronicznej rozrywki.

„Cyfrowy katalog EA to prawie 100 niezwykle popularnych tytułów, z których na początek w w serwisie udostępnimy 20 wybranych produktów. W kolejnych tygodniach planujemy stopniowo wzbogacać ofertę o kolejne. Liczę, że katalog naszego nowego partnera pozwoli nam szybko zbudować ofertę w segmencie gier premierowych oraz lifestylowych” – powiedział dyrektor zarządzający CDP.pl Michał Gembicki.

Z okazji rozpoczęcia współpracy z Electronic Arts CDP.pl rozpoczęło weekendową promocję. Wszystkie tytuły z wyścigowej serii Need for Speed oraz kosmicznej sagi Mass Effect są objęte 50% rabatem i tak najnowszą odsłonę Need for Speed Most Wanted można kupić za 27,49 zł, a cena całej trylogii Mass Effect wynosi 64,5 zł. Promocja trwa do poniedziałku do godziny 12:00.

„Dołączenie tytułów od Electronic Arts do katalogu CDP.pl to ważny sygnał dla naszych użytkowników, że nieustannie pracujemy nad dalszą rozbudową biblioteki gier oferowanych w serwisie. Już dziś można u nas kupić znane i lubiane serie Mass Effect, Fifa czy Need for Speed oraz składać zamówienie przedpremierowe na zbliżające się hity, takie jak Battlefield 4” – powiedział dyrektor e-commerce CDP.pl Dariusz Nazim.

W ciągu nieco ponad pół roku od startu platformy CDP.pl, jej oferta gier urosła z 30 do ponad 300 tytułów, a dzięki współpracy z Electronic Arts katalog wzbogaci się o takie hitowe serie jak m.in: The Sims, FIFA, czy Battlefield. Niedawno CDP.pl wprowadziło do oferty również eBooki oraz komiksy, dzięki czemu ma w ofercie już ponad 500 produktów.