Przejdź do treści

„Iron Man 3D” przedpremierowo na ekranach kin IMAX

1 Cinema City, IMAX, Iron Man 3, Iwona Kuźnik, Marvel, Robert Downey Jr., Shane Black

imaxKolejna ekranizacja komiksu Marvela powraca na ekrany kin IMAX! Jeden z najpopularniejszych bohaterów wielkiego ekranu Iron Man znów ocali świat w niekonwencjonalny sposób! Produkcja w reżyserii Shane Blacka trafi przedpremierowo na gigantyczne ekrany kin IMAX w całej Polsce o północy z 8 na 9 maja! Przekonaj się, komu tym razem stawi czoła niesamowity Iron Man i przyjdź na specjalny pokaz nocny. A już 9 maja – na dzień przed oficjalna polską premierą – film zawita na ekrany kin IMAX. Emocje gwarantowane!

Niezastąpiony Robert Downey Jr. powraca  w roli miliardera i genialnego wynalazcy Tony’ego Starka w kolejnej części historii ze świata Marvela – „Iron Man 3”.

Wciągająca akcja filmu oraz przerażające momenty pościgów będą trzymać w napięciu do ostatnich minut. Niesamowite efekty 3D wraz z napisami i dubbingiem wprost wbiją widzów w fotel, z kolei głębia dźwięku kin IMAX spotęguje ich wrażenia oraz pomoże wyobrazić sobie, jak to jest być superbohaterem! Przyjdź i zobacz jak nieustraszony Iron Man rozprawia się z przeciwnikami na gigantycznych ekranach IMAX, dzięki którym poczujesz się jak członek pościgów!

„Iron Man powraca w kolejnej odsłonie. Tym razem nieustraszony i genialny wynalazca Tony Stark będzie zmagał się z jeszcze groźniejszymi i bardziej bezwzględnymi przeciwnikami. Dzięki technologii 3D oraz specjalnym efektom kin IMAX film przejdzie wszelkie oczekiwania widza i na długo pozostanie w pamięci! W nocy z 8 na 9 maja niecierpliwi widzowie będą mogli zobaczyć Iron Mana na ekranach IMAX, a już 9 maja zapraszamy na pokazy przedpremierowe! Fani komiksów Marvela będą zachwyceni!” – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Świat Tony’ego Starka legł w gruzach na skutek podstępnych działań jednego z  jego najpotężniejszych wrogów. W poszukiwaniu zemsty Stark wyrusza w podróż, która wystawi na próbę siłę jego charakteru i ducha walki. Przyparty do muru, znów może polegać wyłącznie na swojej pomysłowości i instynkcie.

Od 10 maja film „Iron Man 3D” można oglądać w trójwymiarze, na gigantycznych ekranach kin IMAX w całej Polsce, a już 9 maja film będzie można zobaczyć na pokazach przedpremierowych! Bilety dostępne na stronie internetowej www.kinoimax.pl oraz w kasach kin.

Adresy Kin IMAX:

  • IMAX Katowice, ul. Gliwicka 44, 40-853 Katowice (32 359-59-95)
  • IMAX Kraków, Al. Pokoju 44, 31-564 Kraków (12 290-90-80/92)
  • IMAX Łódź, ul. Drewnowska 58, 91-002 Łódź (42 664-64-46)
  • IMAX Poznań, ul. Drużbickiego 2, 61-693 Poznań (61 662-62-26/27)
  • IMAX Warszawa, ul. Powsińska 31, 02-903 Warszawa (22 550-33-22/25)