Przejdź do treści

Porównywarki Comperia.pl na urządzeniach mobilnych

1 Bartosz Michałek, Comperia.pl, ComperiaLead, Maciej Prostak, Mirella Gralla, Moneyzoom

comperiaComperia.pl, pierwsza polska porównywarka finansowa, rozpoczęła współpracę z właścicielami serwisu Moneyzoom, popularnej aplikacji do zarządzania domowym budżetem. Na stronie internetowej www.moneyzoom.pl oraz w aplikacjach na smartfony i tablety zaimplementowane zostaną narzędzia do porównywania ofert produktów finansowych dostarczone przez Comperia.pl. W ramach programu Comperialead narzędzia do porównywania produktów finansowych wykorzystuje już ponad 1500 wydawców.

– Narzędzia do porównywania i sprzedaży produktów finansowych dostarczane przez Comperia.pl znajdą się w największych serwisach internetowych w Polsce. Teraz, dzięki współpracy z Moneyzoom trafiają także na urządzenia mobilne. – mówi Bartosz Michałek, prezes Comperia.pl S.A. – Oferta banków, których produkty porównujemy dotrze do jeszcze większej liczby użytkowników. Dzięki temu, że nasze narzędzia znalazły się w aplikacji Moneyzoom, jej użytkownicy będą mogli sprawdzić oferty kredytów gotówkowych bez względu na to gdzie się znajdują, na przykład bezpośrednio w sklepie, czy też oddziale banku. – dodaje.

Dotychczas do uruchomionego w czerwcu 2011 roku programu Comperialead przystąpiło już ponad 1500 wydawców serwisów internetowych, w tym, najpopularniejsze polskie serwisy finansowe, jak gratka.pl, wyborcza.biz, pb.pl, forbes.pl, oferty.net, domiporta.pl, krn.pl czy podatki.biz. – Użytkownicy Moneyzoom, którzy aktywnie zarządzają swoimi finansami za pośrednictwem aplikacji mobilnych oraz serwisu Moneyzoom.pl otrzymali dzięki narzędziom przygotowanym wspólnie z  Comperia.pl zupełnie nowe możliwości. Obecnie mogą nie tylko klasyfikować i grupować już zrealizowane wydatki czy oszczędności, ale także planować swoje przyszłe decyzje finansowe, szukając i porównując najlepsze produkty z oferty wszystkich banków – mówi Mirella Gralla, odpowiedzialna za program ComperiaLead.

Cieszymy się na współpracę z najlepszą porównywarką finansową w Polsce. Comperia dostarczając najbardziej aktualne oferty produktów finansowych umożliwiła nam stworzenie całkiem nowego narzędzia porównującego ale przede wszystkim błyskawicznie pokazującego najtańsze oraz najdroższe oferty z rynku. Od teraz użytkownik Moneyzoom poszukujący oszczędności znajdzie je także wybierając najlepsze dla siebie produkty finansowe. Porównywarka Moneyzoom dostępna jest w pełni z poziomu serwisu internetowego,  W najbliższym czasie dojdą do tego unikalne w skali rynku narzędzia bezpośrednio wewnątrz naszych aplikacji mobilnych na iOS, WindowsPhone oraz Android. Już teraz korzysta z nich ponad 50 tyś Polaków, chcemy aby każdego dnia podczas kontroli swoich finansów mieli pod ręką najlepsze oferty finansowe, przygotowane i uaktualniane właśnie przez Comperie – dodaje Maciej Prostak – pomysłodawca, prezes zarządu Moneyzoom S.A.

Aktualnie porównywarkę finansową Comperia.pl oferującą dostęp do 22 kategorii produktowych oferowanych przez 75 instytucji finansowych odwiedza rocznie 3,5 mln realnych użytkowników. Strategia Comperii na 2013 rok zakłada dalszy wzrost zasięgu i rozpoznawalności marki, wzbogacenie oferty oraz rozwój serwisu w wersji mobilnej.