TVP Stream dostępny w nowej odsłonie

1 Bartosz Sułek, LookSoft, Łukasz Makowsk, Media Expo, SAD, Telewizja Polska, TVP Stream

LooksoftTVP Stream zostało wyróżnione na Targach Media Expo w Poznaniu. Aplikacja Telewizji Polskiej powstała przy współpracy firm SAD i Looksoft. TVP Stream umożliwia dostęp 24h/dobę do aktualnie nadawanego programu TVP Info, 16 ośrodków regionalnych Telewizji Polskiej oraz TVP Parlament.

Dzięki aplikacji TVP Stream użytkownik ma stały dostęp do kanału TVP Info, 16 kanałów regionalnych, a także  obrad sejmu i Senatu transmitowanych na żywo przez TVP Parlament. Aplikacja jest przejrzysta i intuicyjna. Dodatkowym atutem jest możliwość obejrzenia materiału, który był nadawany wcześniej. Jest to możliwe dzięki zastosowanemu buforowi. Aplikacja korzysta także z osiągnięć telewizji cyfrowej udostępniając elektroniczny przewodnik po programach – EPG.

Aplikacja TVP Stream jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą mieć nieograniczony dostęp do najświeższych informacji z kraju i ze świata – zawsze pod ręką. Rozwiązanie jest dostępne na dwie najpopularniejsze platformy mobilne – iOs i Android. Telewizja Polska to pierwsza polska stacja transmitująca swoje programy na żywo na urządzeniach mobilnych.

Marszałek Sejmu – Ewa Kopacz oficjalnie podziękowała nie list of online casinos tylko w imieniu prezydium ale także 460 parlamentarzystów za udostępnienie aplikacji ułatwiającej życie wszystkim posłom i senatorom.

Według Bartosza Sułka z firmy SAD ten rodzaj transmisji stanowi przyszłość w dystrybucji treści video. Mobilna dystrybucja daje użytkownikom w zasadzie nieograniczone możliwości w dostępie do informacji. Biorąc pod uwagę rozwój sieci telekomunikacyjnych, szerokopasmowego dostępu do internetu, coraz niższe koszty transmisji danych, ilość treści video która dociera do użytkowników z wykorzystaniem urządzeń mobilnych będzie rosła w sposób znaczący.

„Rozwiązania Video na smartfony coraz częściej wykorzystywane są w naszych aplikacjach. Mam nadzieję że jak największa liczba widzów doceni możliwość oglądania TVP Info przez Tablety.” – powiedział Łukasz Makowsk, Prezes Zarządu LookSoft Sp. z o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu