Przejdź do treści

Kto pierwszy w Bonarce? Nietypowy rajd z metą w centrum handlowym

1 Bonarka City Center

bonarkaRyk silników, nagły skok adrenaliny, rywalizacja na wąskich zakrętach, drgająca wskazówka prędkościomierza – to wszystko już w najbliższą sobotę, kiedy to odbędzie się pierwsze z cotygodniowych spotkań grupy „Krakowskie klasyki nocą”. W rajdzie weźmie udział ok. 100 samochodów, które zmierzać będą do mety zlokalizowanej przy Bonarce.

Planowane przybycie wszystkich samochodów pod krakowskie centrum handlowe spodziewane jest na godzinę 17.30. Na placu od strony biurowców obejrzeć będzie można kultowe samochody, które mimo wielu lat na karku i sporych przebiegów budzą niesłabnące zainteresowanie. Dodatkowo, wszystkie spełniają jeden warunek: nie zostały wyprodukowane później niż w latach 80. Sobotni rajd będzie zatem kolejną już nie lada atrakcją dla miłośników motoryzacji, przygotowaną przez Bonarkę. Do 11 kwietnia trwała tam wystawa klasycznych samochodów, która cieszyła się ogromną popularnością wśród klientów

Zaplanowany na sobotę rajd będzie inauguracją cotygodniowych spotkań grupy „Krakowski klasyki nocą”. W przygotowanie rajdu, prócz Bonarki, zaangażowane jest także m.in. Muzeum Sztuki Współczesnej Mocak, Muzeum Inżynierii Miejskiej i grupa Duży-Mały-Mini.