Przejdź do treści

Ostatnia nadzieja ludzkości to jej najlepsza broń

1 Cenega, Dean Sharpe, Deep Silver, Menno van der Bil, Metro 2033, Metro: Last Light, NVIDIA GeForce GTX 660

nvidiaNVIDIA ogłosiła, że gracze, którzy zakupią kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 660 lub dowolny wyższy model otrzymają również długo wyczekiwaną grę Metro: Last Light. Wydawany przez Deep Silver, a w Polsce przez firmę Cenega, sequel gry Metro 2033 będzie miał swoją premierę 14 maja 2013 w Stanach Zjednoczonych oraz 17 maja 2013 w całej Europie.

„Jesteśmy bardzo dumni ze współpracy z firmą NVIDIA, ponieważ jest to świetna okazja do wspólnego zaprezentowania naszych mocnych stron”, powiedział Menno van der Bil, Dyrektor Handlowy w Deep Silver. „Metro: Last Light wyróżnia się wspaniałą grafiką, a karty NVIDIA GeForce GTX serii 600 są idealne, aby wyświetlić ją w najlepszy możliwy sposób.”

„Już grą Metro 2033 studio 4A Games udowodniło, że posiadamy umiejętności do tworzenia wyjątkowych gier komputerowych. Za pomocą Metro: Last Light stawiamy poprzeczkę jeszcze wyżej”, powiedział Dean Sharpe, producent wykonawczy gry Metro: Last Light. „Cieszymy się, że NVIDIA wybrała nas jako partnera, co potwierdza pozycjonowanie gry jako punktu odniesienia dla kart graficznych nowej generacji.”

Dzięki obsłudze najnowocześniejszych technologii, które oferuje architektura NVIDIA Kepler™ – w tym teselacji DirectX 11, NVIDIA PhysX ®, NVIDIA Adaptive Vsync oraz 3D Vision® Surround™ – tylko karty GeForce GTX, od GTX TITAN do GTX 660, zapewnią graczom najlepsze wrażenia z gry jak to tylko możliwe.

Metro: Last Light to pierwszoosobowa strzelanka i długo oczekiwany sequel nadzwyczajnej gry Metro 2033. W roku 2034, wojna atomowa zamieniła świat w post-apokaliptyczne pustkowie. W Moskwie, tunele metra stały się nowym domem dla byłych mieszkańców miasta. W podziemiach walczą oni o przetrwanie odpierając hordy odrażających mutantów, powstałych w wyniku skażenia promieniotwórczego, oraz ataki innych frakcji zdesperowanych, by przejąć kontrolę nad tym mało gościnnym zakątkiem. Gracze wcielają się w postać Artema, który jest ostatnim światłem nadziei dla całej ludzkości.

Fabuła gry Metro: Last Light został stworzona przez Dmitrija Głuchowskiego, autora powieści Metro 2033, która zainspirowała powstanie obu gier wideo. Pisarz jest również odpowiedzialny za wszystkie dialogi w Metro: Last Light. Powieści Metro 2033 oraz Metro 2034 zostały sprzedane w ilości ponad 2 000 000 egzemplarzy na całym świecie. W 2013 roku ma się ukazać najnowsza książka Głuchowskiego, pod tytułem Metro 2035. Prawa do sfilmowania Metro 2033 zostały zakupione przez studio Metro-Goldwyn-Mayer (MGM), a film jest obecnie w fazie projektu.

Oferta obowiązuje od 16 kwietnia i dotyczy kart GeForce GTX wszystkich autoryzowanych producentów od modelu GTX 660 w górę, zakupionych u oficjalnych partnerów akcji. Więcej informacji na oficjalnej stronie www.geforce.com/freemetro oraz na stronach partnerów:

  • Agito
  • Alsen
  • Komputronik
  • Morele
  • NTT
  • Proline
  • Sferis
  • X-KOM

Aby uzyskać więcej informacji na temat gry Metro: Last Light oraz trybu stalkera, odwiedź stronę www.enterthemetro.com.