Przejdź do treści

INDECO wprowadza nowość na rynek

1 Athabasca, Indeco, Ontario, Quamiro

indecoWiosna to czas poszukiwania inspiracji i dokonywania zmian, także dla firmy Indeco. Wieloletni i doświadczony producent szaf i systemów zabudowy wnęk, dla swoich klientów, wprowadza na rynek dwa nowe profile, które zmieniają oblicze drzwi przesuwnych. Dodatkowo, do końca maja, Indeco zachęca do skorzystania ze specjalnej promocji.

Firma Indeco, istniejąca od 1995 roku, posiada bogatą ofertę produktów służących zabudowie wnęk i budowie szaf – idealną dla osób chcących dokonać zmian w swojej garderobie. Od prawie 20 lat proponuje swoim klientom wysoce estetyczne, a zarazem praktyczne rozwiązania. W ofercie znajdują się drzwi: przesuwne, rozwierane, składane, podwieszane, ścięte. Dzięki wielu sprawdzonym rozwiązaniom można zagospodarować nawet najtrudniejszą przestrzeń. Na wiosnę do szerokiej gamy produktów Indeco dodało dwa nowe profile drzwi – Athabasca i Ontario.

Dla tych, którym nie podobają się szerokie i ciężkie ramki dookoła drzwi został stworzony wąski profil Athabasca. Jest smukły i delikatny, dzięki czemu obramowane nim skrzydła nadają lekkości wypełnieniu drzwi i podkreślają jego walory.

System Ontario natomiast jest bezramkowy – dla tych, którym obramowania wokół drzwi nie przypadły do gustu. W szafach z tym systemem profil jest praktycznie niewidoczny, a lustra czy kolorowe szkło stanowią całą powierzchnię drzwi, nadając wnętrzu elegancki i jednocześnie nowoczesny wygląd.

Dodatkowo, do końca maja przy zakupie szafy w autoryzowanych punktach sprzedaży Indeco, klienci otrzymają bezpłatnie wieszaki Quamiro, które pomagają lepiej zorganizować przestrzeń wewnątrz szafy. Szczegóły dotyczące nowych produktów i promocji na stronie www.indeco.pl.