Przejdź do treści

Citrix podpisuje umowę dystrybucyjną na Europę Wschodnią z firmą COMPUTERLINKS

1 ARROW ECS, Citrix Systems, COMPUTERLINKS, Detlev Knierim, Thomas Huber

citrixCitrix Systems podpisał umowę dystrybucyjną z firmą COMPUTERLINKS, jednym z czołowych dystrybutorów rozwiązań i usług informatycznych w zakresie zabezpieczeń, sieci, pamięci masowej i wirtualizacji w Europie Wschodniej. COMPUTERLINKS będzie autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Citrix – oprócz firmy Arrow ECS – oferującym wsparcie, szkolenia i dystrybucję rozwiązań Citrix w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Obydwie firmy współpracują już we Włoszech, Szwajcarii oraz na Węgrzech. Podobnie jak ma to miejsce w w/w krajach, poza dystrybucją technologii Citrix, COMPUTERLINKS będzie także pełnił rolę autoryzowanego centrum szkoleniowego Citrix.

Detlev Knierim, Dyrektor Regionalny Citrix na Europę Wschodnią, powiedział: “Europa Wschodnia to dla nas bardzo istotny rynek. Partnerstwo z COMPUTERLINKS, dystrybutorem posiadającym doświadczenie w zakresie technologii Citrix, profesjonalny zespół i dobre relacje z resellerami w Europie Wschodniej pozwoli nam zwiększyć i utrzymać naszą obecność w regionie. Mamy nadzieję, że współpraca z COMPUTERLINKS w obszarze dostarczania nowoczesnych rozwiązań do elastycznej pracy mobilnej pomoże naszym klientom osiągnąć ich zamierzone cele biznesowe i wzrost pozycji rynkowej.”

Z oddziałami w 25 krajach, COMPUTERLINKS jest jednym z wiodących dystrybutorów typu VAD dla wielu czołowych producentów IT z Hidden casino community całego świata. Oferta produktowa firmy jest dostosowana do rosnących potrzeb klientów w zakresie elastyczności oraz bezpieczeństwa i spełnia wymagania nawet najbardziej złożonych struktur informatycznych.

„Widzimy wiele organizacji, które z sukcesem wdrażają i stosują rozwiązania Citrix”, powiedział Thomas Huber, Dyrektor Regionalny na Europę Wschodnią i Austrię w COMPUTERLINKS. „Rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania Citrix – związane z potrzebą szybkości i elastyczności, czynników tak niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w coraz bardziej mobilnym i dynamicznym świecie, w którym egzystują – skłoniła nas do podjęcia działań mających na celu rozszerzenie umowy dystrybucyjnej z firmą Citrix. Mamy nadzieję, że współpraca ta przyniesie wymierne korzyści i pomoże rozwiązaniom Citrix osiągnąć wiodące miejsce na rynku Europy Wschodniej.”