Przejdź do treści

Klawiatura nie tylko dla graczy

1 Genius, KB-G255, KB-G265

geniusGenius zaprezentował klawiaturę dla graczy KB-G265 – ulepszoną wersję wypuszczonej na rynek w 2012 roku KB-G255. Nowy model powinien cieszyć się sporą popularnością, ze względu na połączenie przystępnej ceny z zaawansowanymi możliwościami sprzętu.

Genius KB-G265 wyposażona została w 20 klawiszy z funkcją anti-ghosting, zapobiegającą blokowaniu się urządzenia, przy wciśnięciu wielu przycisków jednocześnie. W komplecie z klawiaturą otrzymujemy dodatkowo osiem nakładek na klawisze, kolorystycznie różniących się od podstawowych. Dzięki temu przy pomocy dołączonego zestawu, łatwo możemy sprawić by przyciski WSAD oraz strzałki kierunkowe wyraźnie wyróżniały się podczas gry.

Częstotliwość próbkowania portu USB to 1000 Hz. W związku z tym reakcja na naciśnięcie klawisza jest ośmiokrotnie szybsza niż w przypadku standardowych klawiatur, gdzie próbkowanie wynosi 125 Hz.

Niebieskie podświetlenie klawiatury może być w każdym momencie wyłączone. Zastosowanie dwóch dodatkowych portów USB 2.0 pozwala na podpięcie bezpośrednio do klawiatury dodatkowych urządzeń peryferyjnych, np. myszy lub pamięci przenośnej.

Klawiatura Genius KB-G265 została zaprojektowana w ten sposób, by praca na niej była wygodna zarówno dla graczy, jak i dla pozostałych użytkowników. Osiem przycisków funkcyjnych powinno zapewnić łatwy dostęp do funkcji takich jak: odtwarzanie multimediów, kontrola przeglądarki internetowej czy podstawowe funkcje systemu Windows. Obudowa klawiatury posiada też odpowiednie wgłębienia pozwalające łatwo uporządkować kable na biurku.

Klawiatura Genius KB-G265 objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 110 zł brutto.