Przejdź do treści

CDP.pl uruchomiło przedsprzedaż wiedźmińskich puzzli

1 Artur Machlowski, CD Projekt, CDP.pl, Geralt z Rivii, Wiedźmin

cd projektCDP.pl, spółka z Grupy CD PROJEKT, uruchomiła we wtorek przedsprzedaż swojego nowego produktu, czyli kolekcjonerskich puzzli wykorzystujących grafiki z bestsellerowej serii gier „Wiedźmin”. W ofercie znalazły się cztery zestawy, każdy w cenie 59,99 zł.

„Zapowiedź wydania wiedźmińskich puzzli spotkała się z ogromnym zainteresowaniem fanów. Liczymy więc na sukces naszego nowego produktu, a dla osób, które złożą zamówienia jako pierwsze przygotowaliśmy unikatowe wiedźmińskie gadżety” – powiedział Artur Machlowski, szef działu „Gry bez prądu” w CDP.pl.

Oprócz ekskluzywnych i nietypowych pudełek oraz wysokiej jakości 1500-elementowych puzzli (w formacie 85 x 58 cm), fani Geralta z Rivii otrzymają plakat, który ułatwi układanie całego obrazu, a także unikatowy klucz identyfikujący dany produkt. Klucz ten pozwoli w przyszłości na udział w specjalnych akcjach promocyjnych przeznaczonych wyłącznie dla posiadaczy zestawów oraz na odkrycie pewnej tajemnicy ukrytej w puzzlach.

Osoby zamawiające puzzle w przedsprzedaży dodatkowo otrzymają kolekcjonerską monetę. Pierwszych 100 klientów składających zamówienia otrzyma inne, bonusowe gadżety: karty firmy Piatnik do gry w krasnoludzkiego gwinta, zestawy Yarpena Zigrina do gry w kościanego pokera i inne upominki. Kolejna niespodzianka czeka tych klientów, którzy zakupią wszystkie cztery wzory.

Przedsprzedaż prowadzona jest wyłącznie na stronie http://puzzle.cdp.pl.

Od 26 kwietnia puzzle będą dostępne przede wszystkim w sklepach hobbystycznych. CDP.pl jako dystrybutor gier planszowych oraz najpopularniejszej w Polsce kolekcjonerskiej gry karcianej „Magic: The Gathering” współpracuje z szeroką siecią takich sklepów na terenie całej Polski. Ich lista również zostanie podana na stronie http://puzzle.cdp.pl.

CDP.pl działa na rynku dystrybucji gier od 1994 r. W 2009 r. spółka rozpoczęła dystrybucję filmów na płytach DVD i Blu-ray a w 2012 r. dołączyła do swojego portfolio również gry planszowe oraz karciane. W październiku zeszłego roku spółka uruchomiła platformę cyfrowej dystrybucji CDP.pl za pośrednictwem której sprzedaje gry, eBooki oraz eKomiksy. Obecnie na platformie dostępnych jest ponad 480 produktów.