Sieć BizAd poszerza ofertę i wzmacnia zasięg

1 BizAd, IDMnet, Podatki.biz, Stooq.p

idmnetDo sieci reklamowej BizAd, wchodzącej w skład sieci IDMnet, dołączyły nowe witryny biznesowe – serwisy Podatki.biz i Stooq.pl. Dzięki temu zasięg sieci BizAd wzrósł do ponad 6,6 miliona realnych użytkowników.

Witryna Podatki.biz to jeden z czołowych dostawców treści, związanych z podatkami, prawem i gospodarką. Atutem oferty reklamowej serwisu Podatki.biz są mailingi i newslettery, kierowane do bogatej bazy adresatów. W serwisie jest już zarejestrowanych prawie 500 tysięcy użytkowników, zainteresowanych wiedzą z zakresu prawa podatkowego, gospodarczego, cywilnego, prawa pracy oraz księgowości, generujących ruch rzędu ponad 2 milionów odsłon. Większość z nich subskrybuje codzienny biuletyn targetowany wg. 8 kryteriów na podstawie danych wynikających z rejestracji użytkowników (m.in. wiek, płeć, miejsce zamieszkanie i profil zawodowy) i treści przez nich przeglądanych. Te same kryteria targetowania są stosowane w  przypadku malingów serwisu Podatki.biz.

Z kolei witryna Stooq.pl, której część także w międzyczasie zasiliła portfolio sieci BizAd, to profesjonalny serwis informacyjny, publikujący aktualności z krajowych i zagranicznych rynków finansowych. Ze specjalistycznych treści, zamieszczanych w serwisie (m.in. komentarze, bazy danych i notowania) korzysta już prawie 12 tysięcy zarejestrowanych użytkowników. W ofercie serwisu znajdują się wszystkie standardowe formy reklamowe.

Z nowymi witrynami BizAd współpracuje na zasadach brokerskich. Łącznie serwisy odwiedza miesięcznie ponad 511 tysięcy realnych użytkowników.