Przejdź do treści

Idealne uzupełnienie systemu usług tekstylnych – MEWA oferuje także odzież roboczą oraz artykuły bhp

1 MEWA
Tagi:

Od tego roku firma MEWA ma w swojej ofercie także artykuły bhp oraz odzież roboczą. Stanowią one idealne uzupełnienie systemu usług tekstylnych firmy MEWA: dostawy, prania i wymiany czyściw wielokrotnego użytku, stosowanych w przemyśle i rzemiośle.

Duży nacisk w ofercie położono na korzystną relację ceny do jakości. Na szczególną uwagę zasługują wyroby znajdujące się w katalogu produktów marki KORSAR, których opis znajduje się także na stronie internetowej www.korsar.eu.

Klient ma do wyboru półbuty ochronne i buty sznurowane z cholewkami, oferowane w trzech klasach bezpieczeństwa. Buty są zabezpieczone przed przebiciem, są lekkie i elastyczne. Posiadają one także podeszwę żaroodporną wykonaną z gumy antypoślizgowej.

Buty ochronne są odporne na działanie olejów, kwasów, benzyny i tłuszczów; znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie ważne jest bezpieczeństwo pracowników.

Natomiast rękawice chronią pracowników przed ryzykiem, na jakie są oni narażeni w trakcie wykonywania codziennych czynności. W ofercie są rękawice skórzane, tekstylne i nylonowe z powłoką lateksową lub nitrylową, a także rękawice dla spawaczy oraz rękawice zimowe do pracy na zewnątrz. Są one wykonane z materiałów najwyższej jakości i odznaczają się wysokim stopniem wytrzymałości na ścieranie, przecięcie, rozerwanie i przebicie.

W katalogu klient znaleźć może także odzież roboczą. Jest ona funkcjonalna i estetyczna. Ofertę uzupełniają kurtki polarowe oraz kurtki typu soft shell, funkcjonalne kamizelki, wodoodporne kurtki z kapturami, szorty robocze i bermudy ogrodniczki.

Wszystkie artykuły zostały sprawdzone i przebadane w oparciu o europejskie normy, tym samym spełniają one wszelkie niezbędne wymagania jakościowe.

MEWA Textil-Management
mewa3Firma MEWA posiada 42 placówki w całej Europie. Oferuje usługi typu full-service w zakresie odzieży roboczej i ochronnej, czyściw tekstylnych, wycieraczek do butów i mat olejowych, oraz artykułów bhp. 4300 pracowników obsługuje ponad 160 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2011 roku firma osiągnęła obroty w  wysokości 489 mln euro.  Założona w 1908 roku firma MEWA jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych.

mewaW 2011 roku jury pod przewodnictwem Bernda Venohra, profesora ekonomii z Berlina, zakwalifikowało firmę MEWA do grona niemieckich liderów rynku.  W 2013 roku firma MEWA ponownie wyróżniona została przez wydawnictwo Verlag Deutsche Standards jako „marka stulecia“ i umieszczona w kompendium „Marken des Jahrhunderts – Leuchttürme auf dem Markenmeer” (Marki stulecia – latarnie na morzu marek).