Gry i komiksy z CDP.pl dla klientów Virgin Mobile Polska

1 Agnieszka Adaszewska, CD Projekt, CDP.p, Karol Majewski, Łukasz Wejchert, Virgin Mobile Polska

virgin mobilecdpCzłonkowie Klubu Virgin mogą otrzymać kody umożliwiające bezpłatne pobranie atrakcyjnej gry komputerowej z serwisu CDP.pl, to efekt wspólnej akcji Virgin Mobile Polska oraz CDP.pl. Promocja jest przeznaczona dla osób, które przeniosły swój numer do Virgin lub w ciągu 30 dni wydały 50 zł na usługi telekomunikacyjne operatora.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że bardzo szybko i efektywnie nawiązaliśmy współpracę z firmą CDP.pl – i dzięki temu możemy udostępnić naszym klientom wyjątkową ofertę komiksów i gier PC. Jesteśmy przekonani, że liczne korzyści wynikające z efektywnej współpracy między naszymi firmami zostaną wymiernie docenione także przez naszych klientów, z których wielu jest pasjonatami zarówno komiksów, jak i gamingu” – powiedział Karol Majewski OnLine Manager Virgin Mobile Polska.

Virgin Mobile Polska zaczęła świadczyć usługi w październiku 2012 r. Operator korzysta ze wsparcia międzynarodowej grupy Virgin Mobile oraz doświadczonego lokalnego partnera biznesowego – Łukasza Wejcherta, prezesa firmy Dirlango.

W tym samym czasie działalność rozpoczęła platforma cyfrowej dystrybucji CDP.pl, która oferuje gry komputerowe, eBooki oraz komisy. Jej właścicielem jest spółka CDP.pl (dawniej CD Projekt sp. z o.o.) należąca do notowanej na GPW grupy CD PROJEKT. Obecnie w ofercie platformy znajduje się już ponad 400 różnych produktów.

„Klienci Virgin Mobile to osoby doceniające nowoczesne rozwiązania, a cyfrowy kontent do pobrania z CDP.pl doskonale spełnia ich oczekiwania” – powiedziała Agnieszka Adaszewska, New Business Development Manager  w CDP.pl. „Młodzi klienci Virgin Mobile wyznaczają trendy dlatego cieszy nas, że to właśnie nasza platforma może dostarczyć im najlepszy kontent rozrywkowy.

Kod promocyjny umożliwiający pobranie gier czy eBooków to idealna wartość dodana i sposób na wyróżnienie swojej oferty” – dodała.