GIGABYTE GV-N65TBOC-2GD czyli GeForce GTX 650Ti na sterydach

1 GIGABYTE GV-N65TBOC-2GD, NVIDIA GeForce GTX 650Ti

gigabyteGIGABYTE, wiodący producent płyt głównych, kart graficznych oraz akcesoriów dla graczy, prezentuje nową kartę graficzną – GV-N65TBOC-2GD. Do budowy tego akceleratora wykorzystano usprawniony procesor graficzny NVIDIA GeForce GTX 650Ti w wersji Boost, który w porównaniu do standardowego GTX 650Ti oferuje wyższe częstotliwości pracy. Ponadto nowa konstrukcja ma jeszcze jedną, kluczową przewagę nad starszym bratem – 192-bitową szynę pamięci. Dodatkowo wersja przygotowana przez GIGABYTE wyróżnia się również fabrycznym overclockingiem – natywnie 1032 MHz, w trybie Boost 1098 MHz oraz autorskim systemem chłodzenia WindForce 2X. GV-N65TBOC-2GD wyposażono także w aż 2 GB szybkiej pamięci GDDR5, dzięki czemu karta bez najmniejszych problemów poradzi sobie z teksturami w wysokiej rozdzielczości. Najnowszy produkt GIGABYTE oferuje również wsparcie dla wiodących standardów i technologii, takich jak Microsoft DirectX 11.1, PCI-Express 3.0, NVIDIA 3D Vision Surround, CUDA czy PhysX.

Do budowy GV-N65TBOC-2GD, podobnie jak w przypadku innych kart graficznych GIGABYTE, zastosowano wysokiej klasy podzespoły, technologia GIGABYTE Ultra Durable 2, co wpływa zarówno na zwiększenie stabilności pracy jak i wydłużenie okresu użytkowania urządzenia. Niewątpliwym atutem najnowsze karty graficznej GIGABYTE są aż cztery wyjścia wideo – DVI-I, DVI-D, HDMI oraz DisplayPort, które w połączeniu z wydajnym procesorem graficznym Kepler pozwalają na wyświetlanie obrazu na czterech monitorach jednocześnie.

Wszystkie te elementy w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawiają, że GIGABYTE GV-N65TBOC-2GD to jedna z najciekawszych propozycji dla użytkowników szukających niedrogiej karty graficznej do grania w rozdzielczości 1920×1080 pikseli.

System chłodzenia GIGABYTE WINDFORCE™ 2X

Produkty GIGABYTE, oprócz wysokiej wydajności, wyróżniają się zastosowaniem autorskich, niezwykle efektywnych zestawów chłodzenia. W przypadku modelu GV-N65TBOC-2GD wykorzystany został system WindForce 2X. Jego podstawą są dwa wentylatory o średnicy 100 mm, które gwarantują bardzo wysoki (po 30,5 CFM każdy) przepływ powietrza. Dodatkowo chłodzenie wyposażone jest w cztery miedziane rurki cieplne, pozwalające na szybkie odprowadzanie ciepła z powierzchni karty graficznej. Efektem połączenia tych wszystkich elementów jest znaczne obniżenie temperatury rdzenia GPU oraz zauważalne zmniejszenie hałasu generowanego przez kartę graficzną, który przy pełnym obciążeniu nie przekracza 31dB.

GIGABYTE Ultra Durable 2

GIGABYTE po raz kolejny wytycza nowe standardy poprzez użycie w swoich produktach cewek z rdzeniem ferrytowym oraz polimerowych kondensatorów i tranzystorów MOSFET o obniżonej rezystancji. Dzięki temu karty graficzne GIGABYTE z technologią Ultra Durable 2 charakteryzują się wyższą stabilnością i niezawodnością. Dodatkowo produkty z logo Ultra Durable 2 wyróżniają się również nowym, zoptymalizowanym układem rozmieszczenia elementów na płytce PCB, co przekłada się na lepsze właściwości elektryczne i przewodzące oraz poprawioną charakterystykę cieplną.

GIGABYTE GV-N65TBOC-2GDSugerowana cena detaliczna karty to GV-N65TBOC-2GD to: 660,00 PLN brutto.