Przejdź do treści

Tomasz Dunajski Szefem Sprzedaży do Sektora Publicznego w Integrated Solutions

1 Andrzej Zając, Datacom System, Integrated Solutions, Tomasz Dunajski

intergrated solutionsTomasz Dunajski dołączył do zespołu Integrated Solutions (IS), firmy będącej wyspecjalizowanym integratorem ICT należącym do Orange Polska. Dunajski objął w IS stanowisko Dyrektora Rynku i będzie odpowiadał za sprzedaż do sektora publicznego.

„Integrated Solutions to firma z ogromnym potencjałem. IS zanotował w ubiegłym roku potrójny wzrost. W marcu zrealizowaliśmy pierwsze wdrożenie platformy komunikacji w chmurze (UCaaS) w sektorze publicznym. Projekt jest wyjątkowy, ponieważ został zrealizowany w  instytucji, która wyznacza trendy w informatyzacji, czyli w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji. Nasz zespół niedawno powiększył się o spółkę Datacom System. Jestem pewny, że zaangażowanie menadżera z tak dużym doświadczeniem i wysokimi kompetencjami przyczyni się do jeszcze bardziej dynamicznego rozwoju naszej firmy” – mówi Andrzej Zając, Dyrektor Sprzedaży w Integrated Solutions.

W przeszłości Tomasz pełnił m.in. rolę szefa VMware w Polsce i krajach bałtyckich, zarządzał sprzedażą do administracji publicznej w EMC i odpowiadał za sprzedaż do kluczowych klientów w Microsoft. Tomasz jest także ekspertem fundacji IT Leader Polska działającej na rzecz wzrostu poprawy efektywności i jakości polskiej gospodarki w obrębie stosowania najlepszych światowych praktyk w zarządzaniu informatyką.

Tomasz Dunajski jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.