Przejdź do treści

Studio-W dla portalu Bandher.com

1 Bandher.com, Skrzyknijmysie.pl, STUDIO-W

studio wStudio-W, Agencja PR zajmie się obsługą PR nowo powstałego portalu społecznościowego www.Bandher.com (www.Skrzyknijmysie.pl).

Studio-W będzie odpowiedzialne za bieżące doradztwo komunikacyjne oraz prowadzenie biura prasowego portalu www.Bandher.com (www.Skrzyknijmysie.pl). Prace dla klienta pod kierownictwem Marty Paduszyńskiej-Koczan, będzie prowadzić Elżbieta Gładkowska.

www.Bandher.com/www.Skrzyknijmysie.pl

Jest nowym i jedynym serwisem społecznościowym, który powstał w odpowiedzi na zjawisko zamykania się ludzi w wirtualnej rzeczywistości. Ideą portalu jest inspirowanie ludzi do wspólnego działania, spotykania się i zmian w przestrzeni, w której żyją – a nie jedynie tworzenie internetowej społeczności.

Celem działania portalu jest administrowanie oraz rozwój aplikacji internetowej, ułatwiającej kontakt ludzi z danej okolicy. To idealna platforma dla tych, którzy chcą coś zrobić, szukają osób o podobnych zainteresowaniach, czują potrzebę niesienia pomocy innym lub chcą się spotkać z ludźmi, bo łączy ich wspólna sprawa.