Przejdź do treści

Novela tv w sieci Multimedia Polska

1 Arkadiusz Taciak, Edyta Bukowska, Multimedia Polska, Novela tv, Zone Romantica

multimedia polskaOd 1 kwietnia kanał Novela tv został włączony do oferty operatora telewizji kablowej Multimedia Polska S.A. który, pod względem liczby abonentów zajmuje drugie miejsce w Polsce. Novela tv zastąpi nadawany do tej pory kanał Zone Romantica.

novela tvNovela tv to stacja, przeznaczona dla kobiet w każdym wieku, głównie dla wielbicielek produkcji latynoamerykańskich i południowoeuropejskich. W ramówce kanału znajdują się, telenowele nieemitowane jeszcze w Polsce, od czołowych producentów gatunku. Kanał oferuje produkcje sprawdzone, które zdążyły już zdobyć wierną publiczność w innych krajach na świecie, takie między innymi jak: „Bananowa Młodzież”, „Królowa Południa”, „Dom po sąsiedzku”, „Pieska miłość”.

„Cieszymy się, że Multimedia Polska obdarzyły nas zaufaniem i jako pierwszy duży operator kablowy w Polsce wprowadziły Novelę tv – jeden z dwóch płatnych kanałów jaki mamy w swojej ofercie. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę w zakresie dystrybucji naszych kanałów ze względu na ich unikalną  na polskim rynku  formułę.” – mówi Arkadiusz Taciak, Dyrektor ds. Dystrybucji w Polcast Television.

„Z naszych wewnętrznych badań wynika niezmiennie, że abonenci lubią telenowele, więc zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie programowej nie zabrakło tego typu seriali. I kolejna dobra wiadomość – ustaliliśmy z dystrybutorem, że niektóre z nich będą emitowane od pierwszego odcinka tak, aby widzowie mogli zapoznać się z bohaterami oraz wciągnąć się w ich historie.” – mówi Edyta Bukowska, Dyrektor Departamentu Progammingu Multimedia Polska.