Przejdź do treści

Wspólna oferta Infonet Projekt i Jantar dla sektora handlu

jantarKooperacja firm Infonet Projekt i Jantar ma na celu opracowanie i oferowanie „skrojonych na miarę” rozwiązań IT dedykowanych dla potrzeb Klientów z sektora  handlu, logistyki i przemysłu.

Korzystając ze swoich doświadczeń w tych sektorach, firmy Infonet Projekt i Jantar  będą projektować i proponować Klientom rozwiązania oparte o innowacyjne rozwiązania z zakresu nowoczesnej infrastruktury IT dla sektora handlu, logistyki czy przemysłu. W tym celu stworzony zostanie wspólny zespół który pozwoli lepiej wykorzystywać efekty synergii wynikający z kooperacji i szybciej reagować na zmieniające się potrzeby Klientów z tych sektorów.

„Firmy w sektorze handlowym i logistycznym stawiają na innowacyjne, dostosowane do ich potrzeb rozwiązania. Połączenie znajomości specyfiki tych branż i zaproponowanie zintegrowanych rozwiązań IT pozwoli naszym klientom na osiągniecie bardzo konkretnych korzyści biznesowych i usprawnień ich procesy operacyjne –  powiedział Jan Sobieszczański, Wiceprezes, Infonet Projekt.

Kooperacja będzie koncentrowała się w głównej mierze na wymianie kluczowych kompetencji, aby zapewnić klientom kompleksową obsługę w zakresie: projektowania infrastruktury IT, dostarczania rozwiązań do zarządzania środowiskiem IT w przedsiębiorstwie, tworzenia kopii bezpieczeństwa, systemów magazynowych opartych o technologię kodów kreskowych i RFID, materiałów eksploatacyjnych, systemów samoobsługowych i aplikacji mobilnych.

„Podpisanie umowy o partnerstwie jest potwierdzeniem wspólnej wizji rynkowej oraz synergii kompetencji Jantar i Infonet Projekt. Oferując skonsolidowane rozwiązania firm, które są liderami w obszarach dotychczasowej działalności, chcemy poszerzać wspólne portfolio klientów i zapewnić im kompleksową obsługę” – podsumował Przemysław Targosz, Wiceprezes Zarządu Jantar.