Przejdź do treści

Iron Man w reklamie HOOP COLI?

1 Hoop Cola, Robert Downey Jr.

hoop colaOdmieniona HOOP COLA rozpoczyna nową kampanię reklamową napoju. Modne jest obecnie zatrudnianie do kampanii promocyjnych znanych gwiazd. Dlatego HOOP COLA od 1 kwietnia rozpoczyna poszukiwania celebryty, który będzie na tyle popularny, by wystąpić w nowej reklamie.

Marka deklaruje, że szuka naprawdę wyluzowanego bohatera. Postawiono na takie atuty jak siła i nieprzeciętne poczucie humoru. Nasze podejrzenia od razu padły na wybór popularnego aktora Roberta Downey Jr., który brawurowo wcielił się w postać Iron Man’a oraz Sherlocka Holmesa. Obu bohaterów łączy specyficzne poczucie humoru i z pewnością nie można im zarzucić braku luzu.

Aktor jest obecnie bardzo popularny, a ze względu na coraz częstszy udział zagranicznych gwiazd w reklamach polskich produktów, nikogo taki wybór już nie zdziwi.

O wszystkim dowiemy się już niebawem, gdy rozpocznie się kampania telewizyjna Hoop Coli z SUPERBOHATEREM.

Trudno powiedzieć jakie honorarium mógłby otrzymać Robert Downey Jr., ale specjaliści z branży reklamowej oceniają, że może to być kwota rekordowa. Hoop Polska , do którego należy Hoop Cola, wcześniej nawiązał już współpracę m.in. z Cindy Crawford przy reklamie wody Arctic. Czyżby czas na kolejną gwiazdę?

Czy myślicie, że Robert Downey Jr. nadaje się i jest godny reprezentować Hoop Colę?