Przejdź do treści

Pełen napięcia G.I. Joe: Odwet na ekranach kin Cinema City

cinemacityEmocjonujące sceny walki, mrożące krew w żyłach pościgi i znakomita gra aktorska. Wybuchowy „G.I. Joe: Odwet 3D” już 12 kwietnia na ekranach kin Cinema City! Przeżyj niesamowitą przygodę i razem z głównym bohaterem uchroń świat przed zbliżającą się zagładą. To kino dla widzów o naprawdę mocnych nerwach!

„G.I. Joe: Odwet 3D” to kontynuacja ekranizacji „G.I. Joe: Czas Kobry”. W sequelu filmu elitarny oddział zostaje oskarżony o zdradę, a jego członkowie z polecenia prezydenta USA mają być zlikwidowani. Część oddziału zostaje rozstrzelana podczas jednej z misji. Pozostali będą musieli walczyć nie tylko o dobre imię G.I. Joe, ale także zapobiec katastrofie.

Przyjdź do kina Cinema City już 12 kwietnia i zobacz, jak elitarny oddział wymierza sprawiedliwość swoim wrogom. Bądź uczestnikiem spektakularnych pościgów oraz niebezpiecznych akcji! „G.I. Joe: Odwet 3D” trzyma w napięciu aż do ostatniej minuty!

„G.I. Joe: Odwet” to niebezpieczne pościgi, znakomite efekty specjalne oraz niesamowite kreacje aktorskie! Film doskonale łączy akcję z humorem, dostarczając widowni niezapomnianej rozrywki. Zapraszamy wszystkich fanów na pokaz emocjonującego ‘G.I. Joe: Odwet 3D’” – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Premiera najnowszego filmu o niezawodnej jednostce elitarnej – „G.I. Joe: Odwet 3D” – zadebiutuje już 12 kwietnia w kinach Cinema City w całej Polsce. Bilety do kupienia na stronie www.cinema-city.pl oraz w kasach kin.