Real Boxing z NVidią na PAX i GDC. Vivid Games promuje się w USA

Real Boxing, flagowy tytuł bydgoskiego developera Vivid Games, będzie promowany podczas branżowych targów PAX East w Bostonie i Game Developer Conference (GDC) w San Francisco. Na obu konferencjach spółka wystawia się wspólnie z firmą NVidia.

Zakończony w niedzielę PAX East w Bostonie to największe w Ameryce spotkanie środowiska związanego z grami komputerowymi. Corocznie gromadzi kilkadziesiąt tysięcy uczestników, którzy wymieniają się wiedzą i dzielą doświadczeniem.

– Celem naszej obecności w spotkaniach branżowych jest szeroka promocja gry na iOS, Android i Vitę. Oczywiście mamy zamiar odbyć szereg spotkań czysto biznesowych związanych również z naszą nową dużą produkcją. W planie jest również kilkadziesiąt wywiadów z przedstawicielami prasy branżowej z całego świata – podkreśla Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.

GDC to największa tego typu konferencja na świecie, gromadząca prawie 500 wystawców i ponad 22 000 uczestników. Podczas konferencji w San Francisco, Vivid Games będzie promował Real Boxing wspólnie z firmą NVidia. Gra jest jednym ze startowych tytułów nowej konsoli przenośnej NVidia Shield – Real Boxing został zoptymalizowany dla urządzeń wyposażonych w procesor NVIDIA Tegra 4, aby wykorzystać do maksimum możliwości sprzętowe urządzeń mobilnych. Gra wykorzystana zostanie również w toku szeroko zakrojonej kampanii promocyjnej konsoli Shield – tłumaczy Kościelny.