Przejdź do treści

Evolution Media Net przejmuje od konkurencji serwis z poradami

Tipy.pl, jeden z największych serwisów z poradami, który miesięcznie odwiedzany jest przez ponad milion użytkowników (real users), dołączył do sieci Evolution Media Net.

Tipy.pl to jeden z największych serwisów z poradami w polskim internecie: miesięcznie odwiedza go ponad milion użytkowników (dane za Megapanel PBI/Gemius, styczeń 2013), a liczba odsłon przekracza osiem milionów. Wiadomości pogrupowane są w popularne kategorie, takie jak zdrowie, odżywianie, dom, uroda czy hobby. Serwis charakteryzuje się bardzo dużą dynamiką wzrostu – w ciągu ostatnich sześciu miesięcy liczba odsłon wzrosła o 66% a średni czas spędzany przez użytkowników na stronie wzrósł o prawie 100%.

Serwisy poradnikowe są bardzo popularne i lubiane przez internautów, co przekłada się na ich oglądalność i atrakcyjność wśród reklamodawców. Tipy.pl to wartościowe wzmocnienie dla naszego portfolio. – mówi Karol Kowalski, odpowiedzialny w Evolution Media Net za współpracę z witrynami.

Serwis Tipy.pl wcześniej współpracował z siecią reklamową ARBOinteractive (obecnie Goldbach Poland). W Evolution Media Net wejdzie w zakres oferty reklamowej takich kanałów tematycznych jak Women Power, Big City Life, Men’s World, Home & Garden, Food & Kitchen, Health, Diets & Wellnes. Umowa została podpisana na wyłączność, na czas nieograniczony.