Przejdź do treści

Nowe Trendy Wiosna 2013

Za niska? Za wysoka? Zbyt szczupła albo  zbyt obfita? Niedoskonała? Nie, DOSKONAŁA sylwetka!

W dniu 23 marca Galeria Handlowa Madison zaprasza na imprezę Nowe Trendy Wiosna 2013, podczas której zaprezentowane zostaną nie tylko najnowsze wiosenne trendy w modzie, ale także dotyczące fryzur i makijażu.

nt600x500 kopia

W pokazach mody udział wezmą sklepy: Bell/Pierre Cardin, Big Star, Gatta, Grey Wolf, Kazar, Lara Fabio, New Yorker, Nike, Orsay Taranko, Time Trend, Triumph, Wittchen, Wójcik oraz Valentini. O porady z zakresu makijażu i pielęgnacji zadbają salony Camille Albane, Inglot i Douglas.

Pokazom mody będą towarzyszyły porady i konsultacje stylistki, znanej laureatki konkursu na Blog Roku w kategorii „Moda”, Pauliny Rudnickiej (Kapucziny), która doradzi paniom jakie wiosenne trendy, kolory i kroje pasują do każdego rodzaju sylwetki, także tej zbyt niskiej, zbyt  wysokiej, zbyt obfitej czy nieproporcjonalnej. Hasłem przewodnim pokazów jest NieDoskonała Sylwetka!”

Ubrania, które nam się nieco opatrzyły, będzie można  – pod wprawnym okiem stylistki –  przerobić i ozdobić, tak by lepiej wpisywały się w najnowsze wiosenne trendy. Natomiast ubrania, których już nie nosimy, albo nam się znudziły, będzie można przekazać na rzecz Domu Samotnej Matki w Gdyni.

Profesjonaliści będą także uczyć panie różnych przydatnych tricków, np. jak zdrowo się odżywiać albo jak z gracją poruszać się w butach na wysokich obcasach.

Wszystkie modowe pokazy i zabawy upłyną w energetyzujących rytmach setów DJ-skich z saksofonem – oczywiście w wykonaniu na żywo.

Galeria Handlowa Madison znajduje się w samym centrum Gdańska. Jest dogodnie zlokalizowana,      w bezpośredniej bliskości Dworca Głównego PKP i dużego śródmiejskiego  węzła komunikacyjnego.  Liczy ponad 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych, które zostały dobrane do potrzeb i oczekiwań gdańszczan. Galeria mieści także delikatesy spożywcze Bomi, wygodnie skomunikowane z podziemnym parkingiem oraz klub sportowy Gymasion. Na 3. piętrze galerii znajduje się Centrum Medyczne z gabinetami prywatnych lekarzy, jak i przychodnią Invicta.

Informację PR przygotowała:

Monika Trzcińska
Dyrektor Marketingu