Przejdź do treści

Microsoft wyróżniony w konkursie „Najlepszy dostawca IT dla przemysłu”

Firma Microsoft otrzymała wyróżnienie w konkursie „Najlepszy dostawca IT dla przemysłu 2012” w kategorii ERP (system zagraniczny) – reprezentant producenta w Polsce za rozwiązanie Microsoft Dynamics AX. Organizatorem szóstej już edycji konkursu jest redakcja MSI Polska. Wyróżnienia były przyznawane w 12 kategoriach: ERP (system zagraniczny), ERP (system polski), ERP (system zagraniczny) – integrator, CRM, BI, MES, SCADA, PLM, EAM/CMMS, APS, outsourcing IT oraz usługi cloud computing.

W każdej kategorii ERP znalazło się około 10 nominowanych firm wytypowanych przez redakcję na podstawie zebranych materiałów.  Firmy pretendujące do tytułu miały za zadanie wytypowanie po trzech klientów z sektora przemysłowego, u których w latach 2011-2012 przeprowadzono wdrożenia rozwiązań z danej kategorii. Zwycięzców wybrano na podstawie referencji udzielonych przez klientów, którzy brali pod uwagę takie kryteria jak: elastyczność (dopasowywanie oferty do potrzeb), jakość usług, stosunek jakości usług do ceny, współpraca na etapie wdrażania, obsługa posprzedażna (okres gwarancji), szkolenia użytkowników oraz rozwój oferty zgodnie z potrzebami użytkowników.

– Tytuł „Najlepszego dostawcy IT dla przemysłu 2012” jest dla nas dużym wyróżnieniem, szczególnie, że oceniali nas sami klienci, czyli bezpośredni użytkownicy systemu. Cieszymy się, że wyróżnienie w kategorii ERP zostało przyznane Microsoft Dynamics AX, ponieważ możemy się pochwalić wieloma ciekawymi wdrożeniami w branży przemysłowej. Serdecznie dziękujemy naszym klientom za docenienie rozwiązań biznesowych Microsoft  – mówi Adam Komorowski, dyrektor działu aplikacji biznesowych Microsoft Dynamics w polskim oddziale firmy Microsoft.

Ceremonia wręczenia dyplomów odbyła się 20 marca br. podczas targów AUTOMATICON, w Centrum EXPO XXI.