Przejdź do treści

HP wyprzedza konkurencję, zwiększając tempo wprowadzania rozwiązań Infrastruktury Konwergentnej

Firma HP poinformowała, że w ciągu zaledwie trzech lat oferta Infrastruktury Konwergentnej HP pozostawiła w tyle konkurencję zapewniając firmom i organizacjom z sektora administracji publicznej znaczące korzyści.

Dział rozwiązań dla przedsiębiorstw HP Enterprise Group  w ostatnim kwartale finansowym osiągnął wartość sprzedaży 7 mld USD i jest liderem rynku w całym obszarze objętym ofertą infrastruktury konwergentnej. HP dostarcza miliony serwerów, systemów pamięci masowej i urządzeń sieciowych rocznie, za pośrednictwem usług technicznych codziennie kontaktuje sie z ponad 80 000 klientów. Firma cieszy się niezwykle wysoką lojalnością klientów, którzy wykorzystują rozwiązania HP także do zastosowań krytycznych.

W roku 2009 HP jako pierwszy wprowadził kategorię infrastruktury konwergentnej. Od tego czasu firma inwestowała w rozwój wiodących technologii, które umożliwiają powstawanie nowoczesnych typów architektury optymalnie zintegrowanych z serwerami, pamięcią masową, urządzeniami sieciowymi, zabezpieczeniami, zasilaniem i chłodzeniem — wszystko to jest administrowane przez wspólną platformę zarządzającą.

Tysiące klientów Infrastruktury Konwergentnej HP skróciło czas wprowadzania produktów na rynek, usprawniło działanie swoich systemów informatycznych, obniżyło koszty, zwiększyło zwrot z inwestycji i wdrożyło model przetwarzania w chmurze. Odzwierciedleniem czołowej pozycji rynkowej HP w tej dziedzinie jest pomyślne wdrożenie rozwiązania HP CloudSystem u ponad 900 klientów.

Dzięki Infrastrukturze Konwergentnej HP klienci doskonale prosperują w nowym środowisku informatycznym

Zmiany na rynku informatycznym stawiają nowe wymagania dotyczące efektywności infrastruktury technicznej przedsiębiorstw i instytucji. Infrastruktura konwergentna HP umożliwia klientom przesunięcie zasobów z informatyki na innowacyjność dzięki nowoczesnym centrom przetwarzania danych, które eliminują złożoność procesów i są tańsze w eksploatacji bez względu na branżę, wielkość czy specyficzne wymagania firmy.

Opinie klientów dostępne są w Bibliotece wdrożeń Infrastruktury Konwergentnej HP.