Przejdź do treści

Lenovo i Sniper 2 – atrakcyjna promocja już trwa

Wszystkie notebooki Lenovo IdeaPad serii Y i Z, które trafiają do sprzedaży od połowy marca 2013 roku posiadają kod do ściągnięcia gry Sniper: Ghost Warrior 2. Akcja promocyjna jest związana z debiutem drugiej części słynnej gry i trwa do wyczerpania zapasów.

Promocją zostały objęte modele IdeaPad Y500 oraz IdeaPad Z500. Pierwszy z nich to najnowsza propozycja dla graczy. Sprzęt posiada bardzo mocną konfigurację techniczną. Wyróżnia go wiele praktycznych funkcjonalności takich jak matryca Full HD, dwukolorowa podświetlana klawiatura oraz kieszeń UltraBay, w której możemy zamontować dodatkowy dysk twardy, wentylator, napęd DVD lub dodatkową – bardzo wydajną kartę grafiki nVidia GeForce GTX 650 2GB działającą w trybie SLI. Takie połączenie zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

IdeaPad Z500, ze względu na swoją ciekawą specyfikację techniczną i atrakcyjną cenę, stanowi doskonałą alternatywę dla typowego sprzętu gamingowego. Z500 to płaskie i wydajne notebooki, które udostępniają najnowszą technologię graficzną NVIDIA GeForce, posiadają procesory do poziomu Intel Core i7 trzeciej generacji. Lenovo Z500 charakteryzuje przyjemna w dotyku obudowa oraz panoramiczny wyświetlacz HD LED z podświetleniem od spodu i przekątnej 15,6 cala.

Promocja dotyczy także modeli Lenovo IdeaPad Y580 oraz Z580.

Pudełka, w które są pakowane notebooki są oznaczone specjalną naklejką, w środku natomiast znajduje się kupon z kodem do ściągnięcia gry. Dla miłośników gamingu akcja promocyjna Lenovo to doskonała okazja na nabycie najnowszego sprzętu oraz doznania niezwykłych wrażeń jakie zapewnia Sniper: Ghost Warrior 2. Gra stanowi doskonałe połączenie wyzwań taktycznych i wartkiej akcji. To także pierwsza wieloplatformowa gra skupiająca się na działaniach współczesnego snajpera. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości silnika CryENGINE 3, gra pozwoli przenieść się na stworzone z niezwykłą precyzją pola bitewne, gdzie gracze stoczą walkę z przeciwnikami posiadającymi rozbudowaną sztuczną inteligencję.

Do sprzedaży wprowadzono milion egzemplarzy gry na całym świecie.