Przejdź do treści

Psotki przy stole, czyli bajeczny sposób na niejadka

Wróżki , misie, rycerze, piraci – tacy bajkowi bohaterowie na zastawie dla najmłodszych sprawią, że nawet największy niejadek przestanie grymasić podczas posiłków, a każdy obiad zmieni się w przygodę. Odpowiednie naczynia dla dzieci to prosty trik, żeby czas spędzany przy stole przestał być stresującym i uciążliwym sprawdzianem dla rodziców.

Naczynia przeznaczone dla dzieci należy dobierać starannie, kierując się dwiema ważnymi zasadami. Warto pamiętać, że zastawa dziecięca musi być wykonana z bezpiecznego i odpornego na uszkodzenia materiału. Należy również zadbać o jej wygląd i wzornictwo. Obiad z pewnością szybciej zniknie z kolorowych, przykuwających wzrok talerzy.

Dbając o potrzeby najmłodszych konsumentów, marka Gerlach wzbogaciła swoją ofertę o linię Gerlach Kids. W jej skład wchodzą naczynia, sztućce i akcesoria przeznaczone dla dzieci. Psotki, nowość produktowa w portfolio firmy, to zastawa obiadowa dla najmłodszych, której cechą charakterystyczną jest przede wszystkim niebanalny design. Naczynia pokryte są barwnymi, rozbudzającymi kreatywność ilustracjami zaprojektowanymi przez autora oprawy graficznej znanych bajek i wierszy dla dzieci. Na talerzykach goszczą bohaterowie rodem z baśni: wróżki, misie, rycerze i piraci, którzy umilą każdy posiłek.

Psotki to nie tylko fantazyjny wzór, który spodoba się każdemu maluchowi, ale także gwarancja bezpiecznego i długotrwałego użytkowania. Zestaw obiadowy z linii Gerlach Kids wykonany jest z melaminy – lekkiego, odpornego  materiału. Ponadto przemyślane i dostosowane do potrzeb dzieci kształty sprawiają, że naczynia są funkcjonalne oraz łatwe w użytkowaniu.

Psotki to część oferty Gerlach Kids stworzonej specjalnie z myślą o najmłodszych konsumentach. Są to produkty bezpieczne i funkcjonalne, rozbudzające wyobraźnię oraz zachęcają do samodzielnej nauki jedzenia. Taki właśnie jest zestaw obiadowy Psotki – poręczny, barwnie ilustrowany, stanowi zaproszenie do bajkowego świata i poznawania zasad savoir–vivre przez najmłodszych – podkreśla Agnieszka Cichewicz, Brand Manager w firmie Gerlach.

Zestawy obiadowe Psotki dostępne są we wzorach zaprojektowanych z myślą o chłopcach i dziewczynkach. W ofercie znajdują się cztery komplety naczyń przedstawiające bajkowe motywy – wróżki, misie, rycerzy i piratów. W skład każdego zestawu wchodzą 3 elementy: kubek (177 ml), miska (ok. 14 cm) oraz talerzyk (22 cm). Cena za komplet wynosi 69 zł.