Przejdź do treści

Czyściwa i artykuły bhp na każdą okazję – profesjonalne czyszczenie i niezawodna ochrona

Tagi:

Począwszy od bieżącego roku, firma MEWA oferuje również szeroki asortyment artykułów bhp własnej marki KORSAR: rękawice oraz obuwie ochronne, przeznaczone do różnych zastosowań, zarówno w codziennej pracy w warsztacie lub na stanowisku obróbki, jak też do zastosowań specjalnych, np. praca z chemikaliami i innymi substancjami niebezpiecznymi.

Profesjonalne obuwie ochronne zabezpiecza stopy i gwarantuje niezawodną przyczepność w różnych sytuacjach, zapewniając przy tym także optymalny komfort noszenia. Firma MEWA oferuje szeroką paletę obuwia ochronnego – do prawie każdego zastosowania i spełniającego wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

Ponadto, tradycyjnie już firma MEWA od ponad stu lat oferuje czyściwa wielokrotnego użytku MEWATEX do zastosowań przemysłowych w systemie usługowym, polegającym na przygotowaniu czyściwa dla klienta, odbieraniu czyściwa zużytego, jego praniu a następnie ponownym dostarczaniu czystego czyściwa. Są to czyściwa tekstylne wielokrotnego użytku, wchłaniające duże ilości cieczy (smary, oleje, rozpuszczalniki, farby itp.). Czyściwa te niemal nigdy się nie rwą. Są one także zróżnicowane, w zależności od rodzaju zastosowania: od zgrubnego czyszczenia dużych powierzchni, po usuwanie zanieczyszczeń z nadzwyczaj delikatnych wyrobów.

W pracach warsztatowych pomocna jest także mata wchłaniająca MULlTITEX, która absorbuje plamy oleju, kałuże wody oraz wszelkie wycieki. Mata waży tylko 600 gramów i może pomieścić od 2,5 do 3 litrów cieczy. Chroni ona w sposób optymalny maszyny, stanowisko pracy i posadzkę przed zabrudzeniami i działaniem cieczy będących substancjami niebezpiecznymi.
Poza tym firma MEWA jako godny zaufania partner oferuje swoim klientom rozbudowaną sieć zaopatrzenia i perfekcyjną logistykę, co wraz z ekologiczną produkcją i sumienną kontrolą jakości stanowi gwarancję niezawodnych dostaw.

Więcej informacji na stronach:

www.mewa-service.pl

http://www.youtube.com/user/mewaPOL

MEWA Textil-Management
mewa3Firma MEWA posiada 42 placówek w całej Europie. Oferuje usługi typu full-service w zakresie odzieży roboczej i ochronnej, czyściw tekstylnych, wycieraczek do butów i mat olejowych, oraz artykułów bhp. 4300 pracowników obsługuje ponad 160 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2011 roku firma osiągnęła obroty w  wysokości 489 mln euro.  Założona w 1908 roku firma MEWA jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych.

mewaW 2011 roku jury pod przewodnictwem Bernda Venohra, profesora ekonomii z Berlina, zakwalifikowało firmę MEWA do grona niemieckich liderów rynku.  W 2013 roku firma MEWA ponownie wyróżniona została przez wydawnictwo Verlag Deutsche Standards jako „marka stulecia“ i umieszczona w kompendium „Marken des Jahrhunderts – Leuchttürme auf dem Markenmeer” (Marki stulecia – latarnie na morzu marek).