PulsHR.pl – nowoczesny, sprofilowany serwis dla profesjonalistów

Insourcing, outsourcing, e-learning, coaching, mentoring, outplacement. Zarządzanie, przywództwo, rozwój kariery, wynagrodzenia, oferty pracy. Jedne z najczęściej przywoływanych terminów, zwłaszcza w czasach kryzysu. Gdzie znaleźć aktualne i przydatne informacje z szeroko rozumianej branży HR? Grupa PTWP SA zaprasza menedżerów, prezesów, dyrektorów, profesjonalistów do korzystania z nowego portalu PulsHR.pl.

PulsHR.pl to nowoczesny portal skierowany do kadry zarządzającej oraz profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumianą branżą HR, strategiami zarządzania ludźmi i rozwojem kariery. Serwis będzie dostępny zarówno w wersji tradycyjnej jak i mobilnej na smartfony i tablety.

PulsHR.pl jest pierwszym sprofilowanym branżowo serwisem HR. Współpracując z liderami mediów branżowych, m.in. serwisami: Wnp.pl, Portalspozywczy.pl, Rynekdrowia.pl, Propertynews.pl oraz Portalsamorzadowy.pl, dostarcza najświeższych informacji z sektorów: przemysłowego, zdrowia i medycyny, rynku FMCG, nieruchomości i administracji.

Nowy portal w portfolio Grupy PTWP ma być miejscem dyskusji i spotkań profesjonalistów, platformą wymiany informacji i opinii, a także tworzyć bogatą bazę case study. To również centrum wiedzy dla HR-owców, sprofilowane raporty płacowe oraz oferty pracy i szkoleń.

Serwis posiada intuicyjną nawigację, czytelną i uporządkowaną strukturę. Podstawowe działy na stronie to:

  • „strategie”, a w nich: zarządzanie, przywództwo, trendy globalne, outsourcing, insourcing, outplacement, narzędzia integracyjne, narzędzia motywacyjne, rekrutacja, praca tymczasowa, CSR
  • „kariera”, czyli wszystko o rozwoju, zarządzaniu czasem, personal brandingu, MBA, studiach podyplomowych, szkoleniach, coachingu i mentoringu
  • „wynagrodzenia”, z informacjami o świadczeniach pracowniczych, płacach, benefitach, badaniach, profilowanych raportach płacowych oraz komentarze
  • „giełda ofert pracy”
  • „edukacja i badania”, czyli kursy i szkolenia, prezentacje, raporty, e-learning, subskrypcje, publikacje, książki.

Ponadto w serwisie znaleźć można treści analityczne poświęcone: związkom zawodowym (stosunki pracy, konflikty, negocjacje, strajki); internal PR (komunikacja w organizacji, komunikacja zmian); zmianom personalnym w przedsiębiorstwach na szczeblach średnim i wyższym; prawu pracy; IT w HR oraz HR Cafe (katalog firm, pytania i odpowiedzi, konta, publikacje własne).

PulsHR jest kolejnym portalem branżowym należącym do PTWP-ONLINE Sp. z o.o., w ramach której funkcjonują m.in.: Wnp.pl, Dlahandlu.pl, Farmer.pl, Portalsamorzadowy.pl, Portalspozywczy.pl, Propertynews.pl, Rynekzdrowia.pl oraz Infodent24.pl.

Grupa PTWP SA, wydawca czasopism biznesowych, takich jak: Miesięcznik Gospodarczy Nowy Przemysł, Rynek Spożywczy, Rynek Zdrowia i Farmer oraz organizator branżowych konferencji, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym, jest jednocześnie właścicielem 70 proc. udziałów w PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu