Przejdź do treści

ConTrust kolejny rok rozgrzewa z Webasto

Agencja ConTrust przedłużyła na kolejny rok umowę o współpracy z firmą Webasto Petermar, producentem samochodowego ogrzewania postojowego marki Webasto.

Firma Webasto Petemar rozpoczęła współpracę z agencją ConTrust w lutym 2012 roku. Umowę zawarto na rok z możliwością jej przedłużenia.

„Efekty medialne osiągnięte we współpracy z ConTrust skłoniły nas do przedłużenia umowy o współpracy na kolejny rok. Dzięki podjętym działaniom komunikacyjnym przybliżyliśmy konsumentom działanie i zalety samochodowego ogrzewania postojowego oraz wzmocniliśmy markę Webasto na polskim rynku.” – powiedział Tomasz Konieczny, Dyrektor Handlowy i Marketingu Webasto Petemar Sp. z o.o.

W ramach przedłużonej umowy ConTrust odpowiada za opracowanie i realizację strategii public relations dla marki Webasto. Do zadań agencji należy kompleksowe doradztwo komunikacyjne oraz wsparcie działań marketingowych skierowanych zarówno do Klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Agencja ma też wspierać działania w zakresie kreowania i organizacji wydarzeń specjalnych adresowanych do partnerów biznesowych firmy.

Osobą koordynującą projekt z ramienia agencji ConTrust jest Marta Rakoczy, Account Director.