Pizzeria Biesiadowo wśród najemców NoVa Park

Zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim Centrum Handlowe NoVa Park wzbogaciło swoją ofertę gastronomiczną. W środę 13 marca 2013 roku w gorzowskim centrum nastąpiło otwarcie Pizzerii Biesiadowo. To pierwszy lokal sieci w województwie lubuskim.

Biesiadowo to sieć pizzerii działających w systemie franczyzowym od końca 2008 roku. Wystrój każdego z lokali nawiązuje do polskiej tradycji i przypomina polską chatę.  Sieć została wyróżniona wieloma nagrodami takimi jak: Laur Konsumenta jako odkrycie 2010 roku, Złoty Certyfikat Rzetelności oraz Jakość Roku 2011.

„Klienci chętnie spożywają posiłki w centrach handlowych, dlatego naszym priorytetem jest systematyczne poszerzanie oferty gastronomicznej NoVa Park. Dzięki nowo otwartej Pizzerii Biesiadowo nasi Klienci mają do dyspozycji kolejny punkt, w którym będzie można zjeść smaczne danie w przerwie między zakupami. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z menu przygotowanym przez nowego najemcę” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Biesiadowo zajmuje powierzchnię 88,90 m2 i zlokalizowane jest na parterze, w sąsiedztwie salonu Gatta oraz biura podróży TUI.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu