Nowatorskie galerie zdjęć w serwisie national-geographic.pl

Serwis internetowy national-geographic.pl dzięki nowym galeriom zdjęć jest jeszcze bardziej przyjazny miłośnikom dobrej fotografii. Redaktor prowadzącą serwisu została Anna Szczypczyńska.

Utrzymany w czarnej tonacji layout, lepiej prezentujący fotografie, intuicyjny mechanizm dodawania zdjęć, większa wydajność oraz nowe funkcje takie jak geotagowanie czy filtrowania zdjęć – to zmiany, które wprowadzone zostały na początku marca w sekcji Foto serwisu national-geographic.pl. Galerie zdjęć to jedna z najważniejszych części serwisu. Gromadzi ona już ponad pół miliona fotografii wykonanych zarówno przez stałych współpracowników National Geographic, jak i użytkowników serwisu. W sekcji tej oglądać można także zdjęcia zgłaszane co roku do prestiżowego Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic.

Odwiedzając sekcję www.national-geographic.pl/foto można nie tylko podziwiać wspaniałe fotografie z całego świata, ale także skorzystać z porad i uwag aktywnej społeczności, by dowiedzieć się, jak takie zdjęcia robić samemu. Przy każdym zdjęciu są mechanizmy ocen i komentarzy. Społeczność wybiera także swoje zdjęcie dnia.

Od początku marca redaktor prowadzącą serwisu national-geographic.pl jest Anna Szczypczyńska. Wcześniej pracowała jako dziennikarz i redaktor prowadzący w portalach Wirtualna Polska, Gazeta.pl i Onet.pl. Ponadto zajmowała się obsługą komunikacji social media. Po godzinach zwiedza świat biegając (najchętniej maratony).

O serwisie

Serwis national-geographic.pl (dostępny także pod adresem ngs.pl) jest częścią marki National Geographic. W Polsce prowadzi go Wydawnictwo G+J, które wydaje magazyny National Geographic i National Geographic Traveler. Miesięcznie serwis odwiedza ponad 250 tys. użytkowników generujących przeszło milion odsłon. Towarzystwo National Geographic Society jest jedną z największych na świecie naukowo-edukacyjnych organizacji non-profit. Już od 125 lat inspiruje ludzi do dbania o naszą planetę.

O Wydawnictwie G+J Polska

To jeden z największych wydawców magazynów, książek i serwisów internetowych w Polsce. Publikuje m.in. magazyny Claudia, Gala, Glamour, Focus, Moje Gotowanie, National Geographic i Sekrety Nauki. Prowadzi m.in. serwisy epuls.pl, gala.pl, focus.pl, kobieta.pl, national-geographic.pl, rodzice.pl i stylio.pl. Więcej o Wydawnictwie na stronie www.guj.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu