Przejdź do treści

Auto Moto w Blue City

Od trzech lat w Galerii Blue City firma Cardinall organizuje cieszące się dużym zainteresowaniem odbiorców imprezy motoryzacyjne. W dniach 14 – 17 marca odbędzie się pierwsza impreza w tym roku. Jak zwykle zostaną zaprezentowane najciekawsze nowości na rynku motoryzacyjnym.

Z pewnością szlagierem tego roku będzie prezentowany Peugeot 301 o niezbyt wysokiej cenie. Ciekawą ekspozycję przygotuje BEMO MOTORS, przedstawiając premierową Mazdę 6 i Forda Kuga. Jak zwykle atrakcyjne modele zaprezentuje salon z Żoliborza Auto Skaczkowski, który tym razem skoncentruje się na różnorodnych wersjach samochodów Jeep.

Stałym partnerem imprez w Blue City jest firma Auto GT. Tym razem eksponować będzie dwa modele Mitsubishi i dwa Hyundaia, w tym przebój samochodowego rynku Huyndai ix35.

Niespodziankę szykuje firmowy salon Renault.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl