Przejdź do treści

Kobiety Cinema City na ekranach

Akcja Kobiety Cinema City dedykowana wyłącznie płci pięknej zakończona! Setki wyjątkowych zdjęć pięknych i szczęśliwych kobiet stworzą niepowtarzalny spot kinowy. Premiera prawdziwie kobiecego spotu będzie miała miejsce we wszystkich kinach Cinema City w Polsce już w najbliższy weekend 8 – 10 marca!

Zmysłowy, tryskający szczęściem i kobiecością spot Cinema City będzie wyświetlany przez trzy dni przed każdym filmem. Dzięki marcowej akcji Cinema City setki wyjątkowych kobiet spełnią swoje najskrytsze marzenie i będą mogły poczuć się niczym filmowe gwiazdy!

„Cieszymy się, że akcja Kobiety Cinema City spotkała się z tak dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem. Dzień Kobiet w Cinema City to prezent od kobiet dla kobiet. Zapraszamy wszystkich do zobaczenia filmu na dużym ekranie”– mówi Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.

W święto kobiet – oprócz premiery niezwykłego spotu – na wszystkie Panie czekają także gorące premiery kinowe! Nie zabraknie przewrotnej opowieści o grach damsko-męskich – „Trener bardzo osobisty”, przezabawnej komedii o tym, jak prawdziwi mężczyźni potrafią kochać swoje mamy – „Mama i ja”, a także poruszającej „Triszna. Pragnienie miłości” czy „Daję nam rok”.

Cinema City sprawi, że 8 marca będzie bardzo filmowy i pełen wzruszeń. Zapowiada się cudowny Dzień Kobiet!