Akcja promocyjna: Kawa za check-in!

Sfera on-line przenika do sfery off-line. W weekend 23-24.02, w godzinach od 10 do 15, w gdańskiej Galerii Handlowej Madison miała miejsce akcja wykorzystującą narzędzie geolokalizacji portalu Facebook. Zasady były proste: wystarczyło przyjść do Galerii Madison, za pomocą urządzenia mobilnego zrobić check-in, pokazać go hostessie i w zamian odebrać kawę.

Dla tych, którzy nie posiadają urządzeń mobilnych, na fan page’u Galerii Madison uruchomiono aplikację, za pomocą której generowany był kupon, który, po wydrukowaniu, można było zamienić na kawę. Trzecim sposobem na odebranie darmowej kawy było posiadanie Karty Stałego Klienta i okazanie jej hostessie.

Podsumowanie akcji na trzy godziny po jej zakończeniu:
– 250 rozdanych kaw
– 62 check-in’y
– 33 nowych fanów
– 29 pobranych kuponów.

Weekendowe wydarzenie było zapowiedzią całego cyklu akcji związanych z nową strategią komunikacji: „Madison – miejsce spotkań.”

Za pomysł i przeprowadzenie akcji odpowiedzialna była agencja Brandish.

madison1

Galeria Handlowa Madison znajduje się w samym centrum Gdańska. Jest dogodnie zlokalizowana,      w bezpośredniej bliskości Dworca Głównego PKP i dużego śródmiejskiego  węzła komunikacyjnego.  Liczy ponad 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych, które zostały dobrane do potrzeb i oczekiwań Gdańszczan. Galeria mieści także delikatesy spożywcze Bomi, wygodnie skomunikowane z podziemnym parkingiem oraz klub sportowy Gymasion. Na 3. piętrze galerii znajduje się Centrum Medyczne z gabinetami prywatnych lekarzy, jak i przychodnią Invicta.
madison2

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu