Ostatni tydzień z Hobbitem w kinach IMAX

imaxOstatni tydzień „Hobbit: Niezwykła podróż” w kinach IMAX! Już od jutra, 1 marca i przez cały tydzień fani tolkienowskiej sagi będą mogli po raz ostatni zobaczyć jedno z największych dzieł fantasy tego stulecia! By osłodzić łzy pożegnania, kina IMAX przygotowały dla fanów nie lada gratkę! Od 1 do 7 marca dla pierwszych 10 osób, które zgłoszą się do kina z wydrukowanym biletem na seans lub też zakupią w tych dniach bilet w kasie kina IMAX czeka unikalna koszulka oraz zestaw plakatów z filmu! Kolejnych 25 osób może liczyć na zestawy plakatów! Wystarczy być pierwszym!

„Hobbit: Niezwykła podróż” to najnowsza część sagi opartej na kultowej powieści Tolkiena. To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Magiczne Śródziemie jest w zasięgu ręki! Wyrusz w niezapomnianą podróż z małym Hobbitem. Nie czekaj!

Pożegnaj Hobbita na gigantycznych ekranach kin IMAX. Ostatnie projekcje „Hobbit: Niezwykła podróż” w kinach IMAX odbędą się od 1 do 8 marca 2013 roku. W każdym kinie IMAX, dla pierwszych 10 osób, które zakupią bilet na „Hobbit: Niezwykła podróż” czeka niezwykły prezent w postaci koszulki i zestawu plakatów z filmu, a dla kolejnych 25 kolekcja plakatów! Zestawy będą do odbioru po godzinie 10:30.

Film „Hobbit: Niezwykła podróż” będzie można oglądać w wersji z napisami oraz dubbingiem.

Partnerem kin IMAX jest Coca-Cola.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu