Przejdź do treści

„Oz Wielki i Potężny 3D” na ekranach kin IMAX

Już 8 marca na gigantyczne ekrany kin IMAX wkroczy oszałamiające rozmachem najnowsze dzieło wytwórni Disneya. „Oz Wielki i Potężny 3D” zabierze widzów w niezwykłą podróż do magicznego, trójwymiarowego świata baśni. Ekspresja barw, niesamowite krajobrazy, spektakularna walka dobra ze złem oraz największe hollywoodzkie gwiazdy – to wszystko czeka na kinomaniaków! Magia jeszcze nigdy nie była tak blisko. Tajemniczy świat krainy Oz zaprasza.

„Oz Wielki i Potężny 3D” w reżyserii Sama Raimiego to prequel wydarzeń pokazanych w słynnej i dobrze znanej książce L. Franka Bauma – „Czarnoksiężnik z krainy Oz”. Widzowie kin IMAX już od 8 marca będą mogli przeżyć niezwykłą przygodę. Wraz ze wsunięciem na nos okularów do projekcji filmów trójwymiarowych, kinomaniacy przeniosą się do magicznej krainy Oz i wspólnie z rezolutnym cyrkowym magikiem Oscarem – w tej roli genialny James Franco – oraz trzema pięknymi czarownicami spróbują stawić czoła złej wiedźmie. Widowiskowy świat Oz w kinach IMAX pochłonie Cię bez reszty!

„Najnowsze dzieło Disneya „Oz Wielki i Potężny 3D” warto zobaczyć właśnie w IMAX. Nigdzie indziej efekty 3D nie będą tak realistyczne, jak na naszych gigantycznych ekranach kinowych, które mierzą 18 metrów wysokości i 24 metry długości! Niesamowita głębia obrazu oraz krystalicznie czysty i mocny dźwięk przeniosą widzów wprost do bajkowej krainy. „Oz Wielki i Potężny 3D” w kinach IMAX nabiera większego wymiaru! Zapraszamy” – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Nie tylko ogromny ekran sprawi, że film „Oz Wielki i Potężny 3D” będzie w kinie IMAX wyjątkowym przeżyciem. Dzięki stadionowemu układowi foteli, z dowolnego miejsca na sali każdy widz będzie miał przed sobą niczym niezakłócony obraz niezwykłego świata Oz. Magia na wyciągnięcie ręki – tylko w kinie IMAX!

„Oz Wielki i Potężny 3D” będzie dostępny w polskiej wersji językowej lub z napisami. Bilety do kupienia w kasach kin IMAX.

Partnerem kin IMAX jest Coca-Cola.

Adresy kin IMAX:

  • IMAX Katowice, ul. Gliwicka 44, 40-853 Katowice (32 359-59-95)
  • IMAX Kraków, Al. Pokoju 44, 31-564 Kraków (12 290-90-80/92)
  • IMAX Łódź, ul. Drewnowska 58, 91-002 Łódź (42 664-64-46)
  • IMAX Poznań, ul. Drużbickiego 2, 61-693 Poznań (61 662-62-26/27)
  • IMAX Warszawa, ul. Powsińska 31, 02-903 Warszawa (22 550-33-22/25)

Informacje o kinach IMAX

imaxKina IMAX funkcjonują w pięciu miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Łodzi. Wszystkie IMAX-y poddane zostały procesowi cyfryzacji – specjalnej, opatentowanej przez IMAX® Corporation technologii projekcji cyfrowej z dwóch projektorów równocześnie, dostosowanej do wymogów gigantycznego ekranu IMAX®. W kinie wyświetlane są filmy dwuwymiarowe i trójwymiarowe. IMAX® jest synonimem innowacyjnej technologii kinowej, dzięki której emitowany obraz zamienia się w niezwykle realistyczny spektakl. Technologia IMAX® należy do najdoskonalszych systemów filmowych na świecie.