Real Boxing na Android już w marcu. NVidia promuje tytuł w Barcelonie

Real Boxing został laureatem konkursu Mobile Trends Awards. Tytuł promowany na trwających targach Mobile World Congress w Barcelonie, będzie miał premierę na urządzenia z systemem Android w marcu 2013.

– To dla nas wielkie wyróżnienie i nobilitacja. Jesteśmy jednym z pokazowych tytułów  na nową platformę NVidia Shield na stoisku firmy na targach w Barcelonie. Zainteresowanie jest ogromne. Mamy umówione spotkania z kilkudziesięcioma przedstawicielami mediów z całego świata – tłumaczy Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games. Real Boxing został wybrany przez NVidia jako jedna z kilku gier, której zaawansowanie technologiczne najlepiej pokaże możliwości nowej konsoli. Wcześniej gra była „pokazówką” NVidii na targach CES w San Francisco.

Nowa konsola NVidia Shield wykorzystuje system Android. Premiera Real Boxing na urządzenia mobilne z tym właśnie systemem będzie miała miejsce w marcu bieżącego roku. – Jesteśmy spokojni o powodzenie Real Boxing na Androidzie. Analizy pokazują, że sprzedaż gry na tę platformę, będzie co najmniej taka sama jak na urządzenia z iOS. Osobiście uważam, że będzie większa. W trzecim kwartale tego roku czeka nas też premiera wersji na PS Vita –  zapowiada prezes. Przypomnijmy, że według ostatnich danych (styczeń 2013 r.) sprzedaż gry na urządzenia Appla wyniosła ponad 150 tys. kopii.

Również na rodzimym podwórku Real Boxing zbiera zasłużone laury. W miniony czwartek gra została laureatem konkursu Mobile Trends Awards w Krakowie w kategorii „gra mobilna”. W ścisłym finale Vivid Games konkurował z trzema innymi tytułami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu