CBRE po raz ósmy wyróżniona przez IAOP w rankingu najlepszych firm outsourcingowych na świecie

IAOP (International Association of Outsourcing Professionals), Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnych Firm Outsourcingowych, wyróżniło CBRE ósmy rok z rzędu w rankingu 2013 Global Outsourcing 100. Ranking zawiera najlepszych na świecie dostawców usług outsourcingowych i jest oparty na aplikacjach otrzymanych i ocenianych przez niezależne Jury wybrane przez IAOP.

CBRE to globalny lider w dostarczaniu usług korporacyjnych i instytucjonalnych. CBRE oferuje szeroki wachlarz strategicznych  usług outsourcingowych, w tym usługi związane z transakcjami i portfelem nieruchomości, zarządzanie finansami nieruchomości klienta, konsulting, zarządzanie projektami, zarządzanie nieruchomościami, doradztwo deweloperskie, rozwiązania na rynkach kapitałowych i wiele innych.

“Od ponad dwóch dekad, od początku powstania usług outsourcingowych na rynku nieruchomości komercyjnych, CBRE kontynuuje swoje dążenie do doskonałości w tym sektorze.” – powiedział Bill Concannon, globalny Prezes działu Obsługi Klientów Korporacyjnych w CBRE. „Coroczne wyróżnienie nas jako lidera przez IAOP jest świadectwem sukcesu tysięcy profesjonalistów CBRE na całym świecie, którzy codziennie dostarczają najwyższej jakości usługi outsourcingowe dla naszych Klientów.”

“W 2013 roku zapowiadany jest umiarkowany wzrost gospodarczy, dlatego wybór odpowiedniego partnera outsourcingowego będzie szczególnie ważny niż kiedykolwiek wcześniej.” – powiedział Michael Corbett, Prezes IAOP. „Rankingi Global Outsourcing 100 oraz World’s Best Outsourcing Advisors pomagają firmom łatwo zidentyfikować partnerów, takich jak CBRE, którzy pomogą im rozwijać się i być liderami na rynku.”

Barbara Huss-Kaniewska, Senior Dyrektor, CBRE Corporate Outsourcing, powiedziała: „CBRE Corporate Outsourcing w Warszawie jest bardzo ważnym ogniwem oferty CBRE na rynku outsourcingowym. To właśnie warszawskie centrum obsługuje Klientów outsourcingowych CBRE na obszarze EMEA. Jesteśmy bardzo dumni z bycia częścią globalnego Zespołu CBRE GCS i z wyróżnienia w rankingu IAOP.”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu