Przejdź do treści

Genomed ogłasza konkurs – nadchodzi Genomowa Rewolucja – grafiku przyłącz się!

NA FALI NOWYCH TECHNOLOGII I ROZWOJU MEDYCYNY SPERSONALIZOWANEJ PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS I ZMIENIAJ ŚWIAT.

Twórco, jeśli twoja wyobraźnia sięga do nano-wymiaru, słysząc hasła: inżynieria genetyczna, genom, genetyka, nanotechnologia, medycyna nowej generacji, sekwencjonowanie genomowe, innowacyjne terapie, mutacje genów – w twojej głowie następuje eksplozja obrazów.

Potrafisz przejść do wymiaru procesów zachodzących w najmniejszej strukturalnej i funkcjonalnej jednostce organizmów żywych zdolnej do przeprowadzania wszystkich podstawowych procesów życiowych, spojrzeć na organizm ludzki jako zbiór komórek które powstają dzięki specyficznemu zapisowi w naszym dna. Jeśli jesteś twórczy, nietuzinkowy, masz głowę pełną pomysłów i potrafisz je okiełznać zapisując w formie grafiki bądź animacji, to właśnie Ciebie szukamy. Przyłącz się do genomowej rewolucji z zgarnij fantastyczne nagrody.

konkurs

Ogłaszamy konkurs na animację i konkurs na grafikę. Celem konkursu jest stworzenie prac promujących firmę Genomed S.A. poprzez przedstawienie badań genetycznych jako nowoczesnej gałęzi medycyny wykorzystującej najnowsze osiągnięcia techniczne, przybliżenie tematu ogółowi społeczeństwa oraz zbudowanie zaufania do tej dziedziny nauki.

Organizator poprzez konkurs chce poznać zarówno umiejętności techniczne uczestników (komponowanie grafiki dwu – i trójwymiarowej, montaż i tworzenie filmów, tworzenie efektów specjalnych) jak i zdolność do tworzenia oryginalnych koncepcji w celu nawiązania ewentualnej współpracy.

Więcej informacji na www.genomowarewolucja.pl