Grupa Passus wprowadza rozwiązania Dundas na polski rynek

Grupa Passus podpisała umowę partnerską z firmą Dundas, światowym liderem w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań do wizualizacji i analizy danych pochodzących z wielu źródeł. Passus, jako jedyna firma w Polsce, oferuje zarówno oprogramowanie Dundas, jak również świadczy profesjonalne usługi konsultacyjne i wsparcie techniczne z zakresu tego produktu. Aplikacja Dundas Dashboard jest platformą, która umożliwia agregację danych z różnych źródeł oraz ich czytelną i atrakcyjną prezentację w formie interaktywnych raportów. Z rozwiązań Dundas, firmy z ponad 20-letnim doświadczeniem, korzystają na świecie m.in.: Microsoft, HP, IBM, Dell, Cisco, Oracle, BNP Paribas, Motorola, Grupa, Boeing oraz Santander.

Zgodnie z podpisaną umową partnerską Grupa Passus jest wyłącznym dostawcą rozwiązań Dundas Dashboard na terenie Polski. „Dundas Dashboard uzupełnia naszą ofertę dotyczącą pracy grupowej oraz przepływu dokumentów i informacji. To unikalne, wysokiej klasy narzędzie służące do interaktywnych wizualizacji danych. Sukces Dundas Dashboard polega na tym, że stanowi doskonałą alternatywę dla kosztownych i długotrwałych wdrożeń rozwiązań klasy Business Intelligence” – mówi Karolina Lipka, Product Manager, Grupa Passus.

„Partnerstwo z Grupą Passus jest dla nas istotnym krokiem rozszerzania działalności biznesowej na terenie Europy. Doświadczenie firmy, znajomość branży i dotychczasowy portfel technologiczny – to kluczowe czynniki, które wpłynęły na naszą decyzję o podjęciu współpracy” – Scott Benzie, dyrektor ds. sprzedaży, Dundas.

Dundas Dashboard jest platformą opartą o przeglądarkę internetową, która daje użytkownikowi możliwość tworzenia własnych interaktywnych kokpitów menedżerskich i raportów, pozwala udostępniać je online oraz śledzić aktualizacje wskaźników także na urządzeniach mobilnych. Szeroki wybór narzędzi do wizualizacji danych pozwala tworzyć niestandardowe, interaktywne zestawienia i raporty, tak aby spełniać nawet najbardziej złożone wymagania. Technologia Dundas gwarantuje użytkownikowi dużą elastyczność działania, dzięki czemu można projektować pulpity w oparciu o różne źródła danych.

Z rozwiązań Dundas na świecie korzystają między innymi: Microsoft, HP, IBM, Dell, Cisco, Oracle, BNP Paribas, Motorola, Grupa, Boeing Santander, GlaxoSmithKline, Roche, Pepsico, Unilever, Walt Disney.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu