Bruce Willis zagości przedpremierowo w Cinema City

Już w ten czwartek – 14-tego lutego – Bruce Willis powróci na ekrany Cinema City w swojej najsłynniejszej roli. „Szklana pułapka 5” to propozycja dla widza o naprawdę mocnych nerwach. Tego nie można przegapić! Zobacz jakiemu zagrożeniu tym razem stawił czoła John McClane!

Biegał boso po tłuczonym szkle, wysadzał w powietrze samoloty i strącał śmigłowce przy użyciu samochodów. Piąta odsłona jego poczynań  znów zaskoczy widzów! Potraktuj „Szklaną Pułapkę” jako alternatywę dla Dnia Zakochanych i zobacz komu tym razem „yippee ki-yay” powie najtwardszy z nowojorskich gliniarzy.

Nieustraszony John McClane, w którego rolę wcielił się znakomity Bruce Willis, jedzie do Rosji, gdzie wraz z synem Jackiem, agentem CIA, postara się zapobiec kradzieży broni nuklearnej przez grupę terrorystów. Wpadając razem w tarapaty będą musieli stawić czoła najgroźniejszym przestępcom!

Przyjdź do kina Cinema City i poczuj się jak uczestnik nocnych pościgów oraz niebezpiecznych akcji! Nic tak nie podnosi adrenaliny jak spektakularne pościgi, trzymająca w napięciu fabuła oraz zacięta walka ojca o wolność syna.

„Najnowsza część „Szklanej Pułapki 5” pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych, a zgrany duet ojca z synem jest w stanie stawić czoła wielu przeciwnościom i groźnym przestępcom. „Szklana Pułapka 5” już został okrzyknięty jednym z najlepszych filmów akcji ostatnich lat. Zapraszamy wszystkich fanów kina akcji do Cinema City już 14 lutego na pokaz zaskakującej Szklanej Pułapki 5” – zaprasza Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Premiera najnowszego filmu o niezniszczalnym agencie Johnie McClainie – „Szklana Pułapka 5” – zadebiutuje już 14 lutego w Cinema City oraz IMAX w całej Polsce. Bilety do kupienia na stronie www.cinema-city.pl oraz w kasach kin.

Informacje dodatkowe o Cinema City

cinema cityCinema City International jest największym operatorem kin wielosalowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Izraelu. Spółka prowadzi 98 multipleksów z 952 ekranami, w 7 krajach: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja i Izrael. Na początku br. Cinema City znacznie zwiększyła liczbę ekranów o 141 dzięki przejęciu sieci kin PalaceCinemas w Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji. W sierpniu 2012 Cinema City International, uruchomiła w Izraelu pierwszą z 30 planowanych sal w formacie 4-DX. Zainstalowane w salach fotele i urządzenia symulują ruch, powiew wiatru czy kołysanie wody. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki całkowicie od niej zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 30 multipleksów z ok. 320 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu