Oszczędzasz, Masz, Gadasz – to czego potrzebujesz na najlepszych warunkach

Od 8. lutego Plus zmienia wszystkie promocje abonamentowe dla klientów indywidualnych i wprowadza całkowicie nowe oferty. Nowa oferta oznacza postawienie na prostotę i promocje „bez gwiazdek”, w których wszystkie elementy oferty znajdują się w jednym abonamencie.

Najważniejsze nowości, to:

  • obniżenie ceny za połączenie głosowe do Play i pozostałych mniejszych operatorów, czyli jedna stawka do wszystkich sieci,
  • rozszerzenie dotychczasowej wymienności minut na SMSy również o MMSy,
  • najniższa cena, tylko 18 gr, za SMSa poza abonamentem,
  • obniżenie ceny transmisji danych do 12 gr za 100 kB.
  • największe pakiety internetowe,
  • oferta najszybszego internetu LTE w smartfonie

Klienci, którzy zwracają uwagę na wydatki i nie chcą płacić wysokich rachunków mogą skorzystać z ofert „oszczędzasz z telefonem”, „oszczędzasz ze smartfonem” oraz „oszczędzasz – tylko SIM”. Dla klientów zainteresowanych nowoczesnymi smartfonami w niskiej cenie i swobodnym korzystaniem z internetu przygotowano oferty „masz smartfon”, „masz smartfon LTE bez limitu” i „masz Oba Ma”. Lubiący swobodnie rozmawiać przez telefon i oczekujący nielimitowanych połączeń z najbliższymi i dużych pakietów  minut do pozostałych sieci mogą skorzystać z oferty „gadasz”.

Plus jako pierwszy operator w Polsce wprowadza do swojej oferty smartfony, które pozwalają na korzystanie z najszybszego mobilnego internetu LTE. W zasięgu LTE jest już blisko 20 milionów Polaków, a sieć została przygotowana na obsługę transmisji danych LTE w telefonach, nie tracąc możliwości zestawiania połączeń głosowych w trakcie korzystania z LTE, co uzyskano dzięki zastosowaniu rozwiązania Circuit-Switch Fallback (CSFB). Mimo, że usługa jest na razie dostępna tylko w ofercie „bez limitu”, to do obsługi standardu LTE przygotowane już zostały wszystkie nowe taryfy.

Oszczędzasz, Masz, Gadasz to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy w nowej ofercie Plusa odnajdą dla siebie najlepsze warunki na rynku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu