Anna Górka poprowadzi dział zagraniczny Evolution Media Net

Sieć reklamowa Evolution Media Net wzmacnia dział sprzedaży zagranicznej. Na jego czele stanie Anna Górka, która wcześniej odpowiadała za kampanię międzynarodowe w ARBOinteractive.

Anna Górka rozpoczęła pracę w Evolution w lutym br. na stanowisku Head of International Sales.  Będzie odpowiedzialna za obsługę kampanii międzynarodowych prowadzonych przez sieć, głównie w obszarze CEE. Jednym z jej pierwszy zadań będzie reorganizacja działu zagranicznego i jego rozbudowa.

Anna Górka przeszła do Evolution z ARBOinteractive (obecnie Goldbach Poland). Pracowała tam od sierpnia 2010 roku, najpierw jako International Sales Account, a następnie jako International Sales Manager. Obsługiwała kampanie prowadzone dla klientów międzynarodowych na terenie całej Europy, głównie jednak w obszarze CEE.

Nasza silna pozycja w strukturach Ballroom International Network oraz coraz większy udział kampanii zagranicznych w prowadzonych przez nas projektach sprawiają, że dział sprzedaży zagranicznej zyskuje strategiczne znaczenie. Stąd też pilna potrzeba jego wzmocnienia i rozbudowy. Wierzę, że Anna Górka poradzi sobie z tym zadaniem. – mówi Maciej Mincer, CEO sieci Evolution Media Net.

www.evolutionmedia.pl

Informacje o firmie:

evolution media netEvolution Media Net to sieć reklamy internetowej powstała pod koniec 2010 r. Podstawą jej rozwoju jest doświadczony zespół, którego priorytetowym zadaniem jest doradztwo na każdym etapie planowania i realizacji strategii marketingowej w Internecie. Celem Evolution Media Net jest pozycja lidera wśród horyzontalnych sieci reklamowych, którą realizuje poprzez silne kanały tematyczne oparte na jakościowych serwisach, szeroki wybór produktów reklamowych, kompleksowe wsparcie wydawców. Obecnie sieć zrzesza ponad 600 witryn internetowych i dociera do ponad 15,5 mln RU.

Właścicielem spółki Evolution Media Net jest fundusz inwestycyjny Ballroom International Network specjalizujący się w inwestycjach w sektorze nowych technologii i mediów. Fundusz od wielu lat z sukcesami inwestuje w Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Serbii, Polsce oraz krajach nadbałtyckich. Sieć reklamy internetowej Evolution Media Net to priorytetowa spółka w bogatym portfolio Ballroom International Network.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu