Xerox zaprezentuje nowy ploter podczas Targów RemaDays 2013

Od 6 do 8 lutego w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi Poligrafii i Reklamy RemaDays. Xerox zaprezentuje na nich swój najnowszy ploter, który wejdzie do sprzedaży jesienią. Zwiedzający będą mogli zobaczyć także system produkcyjny Xerox 770 drukujący w tempie 70 str./min oraz  zapoznać się z programem Mnumi Pilot, który optymalizuje procesy druku przez Internet.

Targi RemaDays, jedna z największych tego typu imprez w Europie Środkowej, zgromadzą w tym roku 570 wystawców. Xerox na tę okazję przygotował dla zwiedzających specjalny program obejmujący m.in.

  • Przedpremierowy pokaz rewolucyjnego, szerokoformatowego plotera atramentowego, oferującego najwyższą jakość druku przy produkcyjnej prędkości, w rozdzielczości 1600 x 1600 dpi. Rozwiązanie wejdzie do sprzedaży jesienią tego roku.
  • Urządzenie do kolorowego druku cyfrowego Xerox 770, oferujące całe spektrum opcji zautomatyzowanego zarządzania kolorami, szeroką gamę nośników oraz opcji wykończeniowych.
  • Pokaz programu Mnumi Pilot, pozwalającego sprzedawać produkty i usługi drukarskie przez Internet. Teraz każda firma może przez 30 dni samodzielnie wypróbować możliwości systemu. Aby przetestować rozwiązanie należy wejść na stronę: http://www.moje.mnumi.pl/.
  • Możliwość wygrania kolorowej drukarki Xerox Phaser 6000 (każdego dnia targów, na stoisku Xerox)

Targi Remadays odbywać się będą w warszawskim Centrum EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego12/14. Xerox zaprezentuje swoje rozwiązania w hali 4 na stoisku A5.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: http://www.facebook.com/events/195479377260023/. Rejestracji na targi można dokonać pod adresem: http://remadays.xerox.pl/

Informacje o Xerox

xeroxXerox Corporation to spółka o wartości prawie 23 mld $, będąca światowym liderem w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Firma, z siedzibą w Norwalk w amerykańskim stanie Connecticut, dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie dokumentów, usług, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla produkcji i biur każdej wielkości. Dzięki ACS, A Xerox Company, spółce przejętej przez Xerox w lutym 2010 roku, Xerox oferuje także usługi outsourcingu procesów biznesowych i usługi informatyczne, takie jak przetwarzanie danych, outsourcing procesów HR, pomoc finansowa i usługi zarządzania relacjami z klientami, zarówno dla biznesu jak i sektora publicznego na całym świecie. 140.000 pracowników Xerox obsługuje klientów w ponad 160 krajach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu