Wiosna w sercu z NoVa Park

Chcecie zakochać się, poznać swoją bratnią duszę lub spędzić z kimś wyjątkowym nadchodzącą wiosnę? Teraz macie ku temu doskonałą okazję. Już od 4 do 14 lutego gorzowskie Centrum Handlowe NoVa Park organizuje akcję „Wiosna w sercu”. Przyjdź do nas i odnajdź swoją drugą połówkę, która sprawi, że Twoje serce zabije szybciej. Rozkwitaj na wiosnę tylko w NoVa Park!

Od poniedziałku 4 lutego aż do dnia Św. Walentego (14 lutego) w godzinach od 16.00 do 19.00 gorzowskie centrum zaprasza na „Randkę w ciemno”, podczas której każdy singiel będzie mieć szansę na znalezienie wielkiej miłości. Zakochaj się w NoVa Park, a swojego wybrańca zabierz na romantyczną kolację ufundowaną przez NoVa Park!

Atrakcją najnowszej akcji gorzowskiego centrum jest również „Czar par”, skierowany do zakochanych par, które już od dawna czują „wiosnę w sercu”. Specjalnie dla nich przygotowano liczne konkursy i zadania zręcznościowe, a najlepsi otrzymają karty podarunkowe na zakupy w NoVa Park.

„Walentynki to czas, który każdy chce spędzić z ukochaną osobą. W związku z tym Centrum Handlowe NoVa Park wychodzi naprzeciw oczekiwaniom gorzowskich singli organizując dla nich wyjątkową randkę. Przyjdź do NoVa Park i znajdź swoją bratnią duszę, która sprawi, że już nigdy nie będziesz sam. Do udziału w zabawie zapraszamy również zakochane pary, którzy chcą sprawdzić się w licznych konkursach i sprostać zwariowanym zadaniom” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Szczegółowe informacje odnośnie akcji „Wiosna w sercu” znaleźć można na stronie internetowej Centrum Handlowego NoVa Park – www.nova-park.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu